www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ATI driver....pomoc hitno potrebna
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2011 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlakše ti je da uradiš sledeće: u Start meniju u polje Search (ako imaš Win 7) ili Run (čini mi se, ako imaš XP) ukucaj dxdiag i idi na Enter. Zatim klikni na Yes ako ti se pojavi neko polje sa pitanjem, i zatim će ti iskočiti prozor sa podacima o tvom kompu... tu će ti pisati System Manufacturer i System Model. Prepiši to ovde pa ćemo da tražimo specifikaciju tvoje matične Smile


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2011 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Machine name: KIDZCOMP
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.101209-1646)
Language: English (Regional Setting: Serbian (Cyrillic))
System Manufacturer: ECS
System Model: 945GCT-M2
BIOS: Default System BIOS
Processor: Genuine Intel(R) CPU 2160 @ 1.80GHz (2 CPUs)
Memory: 1024MB RAM
Page File: 806MB used, 1655MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2011 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je ili ova http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=810&CategoryID=1&MenuID=16&LanID=9

ili

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=827&CategoryID=1&MenuID=16&LanID=9

Sve u svemu, može 1066 MHz Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2011 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,ta je.
hvala puno. već sada ću naručiti 2x2gb. u al će to da nosiiiiiii... u odnosu na sadašnji jedan giga od 600-800 mhz,ovo će biti vatreni zmaj Laughing

javljam kad stignu svi delovi i kad sve to uklopim Wink)

hvala još jednom.

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2011 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo,konačno sam dobio prinove i opet problemi. grafička radi,ok je. nisam još stigao da uporedim njene kvalitete ali funkcioniše. zadovoljan sam sa njom.
problem je sa memorijom. kad stavim obe kartice,komp neće da pokrene sistem. monitor ostane pocrnjen i piše da nema signala.
probao sam sa jednom. tada je htelo. zabrinulo me da možda nije u pitanju slot na matičnoj. ali nije. probao sam oba slota sa po jednom istom karticom i radi komp. onda sam opet stavio dve,opet nije htelo. zatim sam stavio u slotu koji je udaljen od procesora (onaj bliži je ostao prazan) komp nije hteo da se pokrene.

molim te reci mi dal postoji neko rešenje za ovaj problem ili sam bez potrebe dao 70e za dve kartice a mogao sam samo jednu da uzmem.

hvala

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2011 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm ne znam u čemu je problem, trebalo bi da funkcioniše... Probaću naći neko rešenje pa ti javljam. Možda da probaš da instaliraš novi sistem, recimo Win 7? XP zna praviti problema sa memorijom većom od 2gb

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2011 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam pomislio da bi možda moglo biti do toga.. ali znam da su matične ploče još pre 7-8 godina radjenje za maximalni RAM od 4gb. ne vidim zasto su tada radjene za 4gb kad je tada bio win98 aktuelan??
nisam bas volje da reinstaliram komp... to mi je gubljenje vremena. ali ako ne bude moglo drugacije i ako je problem samo u tome,onda cu morati win7 da pokrenem...

javi ako sta saznas....

Wink

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2011 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hej,evo javljam se... najpre sam stavio win7 32bit i i dalje nije htelo da pokrene sa 4gb. onda sam stavio win7 64bit. radi komp na 4gb. doduse pise da su 3,5 upotrebljivih ali ajd... valjda mora tako.

nego opet problem... sada mi je D: particija zakljucana. pise da mi je zahtev za pristup odbijen. ne znam kako je doslo do toga jer nisam zakljucavao particije... a i ulazim preko glavnog naloga(mog). sta bi moglo da bude i kako da se resim toga?
ali molim te ako moze bez formatiranja jer u D imam puno slika koje nisam prekopirao na externi hdd Shocked

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ATI driver....pomoc hitno potrebna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon