www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ATI driver....pomoc hitno potrebna
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
o g i
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ono samo iskoci ja kliknem ok i nista vise,nestane
uopste se kasnje vise ne pojavljuje

samo mi se tad pojavljuje
doduse tu ima puno koraka i nzm dal to da radim

ajde skinucu taj program i instalirati pa ako mogne dobro je a ako ne jbg
ne bih ja sve otpocetka Very Happy Very Happy


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, ti pokušaj, i srećno Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
TheLaki12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Avg 2009
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 11, 2009 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MOLIM ZA POMOĆ!!!

za razliku od člana koji je uspeo da reši problem, ja nisam ... molim Vas za pomoć!!! znam osnovno ali izgleda da to nije dovoljno!!!
A disk ... ja to nisam dobio kad sam kupio računar!!!

Ja sam slučajno izbrisao ATI ... išao sam i na sajt
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

ali tamo ne mogu da pronađem moju graf. karticu koja je HD 3450 ...
Probao sam i ovaj univerzalni ali ne funkcioniše!!!

Unapred hvala!!!
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2011 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto i ja imam problema sa svojom grafičkom. Kad sam kupio komp je pisalo da je kartica od 512mb, medjutim kada instaliram neku novu igricu meni pise da je kartica od 128. A i nema neki moć jer neke srednje jake igrice igram na ''low''. To je sto se stare kartice tiče. Ona je sad nebitna.
Meni treba savet za kupovinu nove kartice. Narucio sam već Gigabyte nVidia GeForce GTS 430, 1 GB, PCI-E (GV-N430OC-1GL)...
Ali sam tek danas saznao da mora biti ''iste serije''. Naime,moja RAM memorija je DDR2,pa pretpostavljam da je i grafička DDR2. A ova koju sam već naručio je GDDR3... sad me zanima da li će mi koristiti ova koju sam kupio i da li smem da je ugradim u komp ili da bolje dam oglas da je prodajem dok je još nisam ni odpakovao???
Još da dodam da je trenutna kartica Radeonova x1550 Series.

Molim vas pomozite ako znate

Unapred zahvalan

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2011 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema grafička veze sa RAM memorijom, gledaj da li ta kartica može na tvoju matičnu ploču, i ako da, radiće to ok Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2011 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kazes da nema veze ako je jedna gddr3 a ova druga verovatno samo ddr2(Radeon x1550)?
i da necu unistiti neki deo ako je stavim gore?
ja cu je svejedno kupiti ali da li smem da je stavim ili bolje da ne rizikujem...

Hvala za pomoć

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2011 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, tako je Smile ti možeš imati ddr3 grafičku i ddr2 memoriju, nema to veze. To su dva različita interfejsa. Nećeš ništa uništiti, ne boj se Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2011 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti puno. Dobicu je za par dana pa ću probati i obavestiti te o stanju.

Inace,slikao sam trenutnu grafiču i nema nikakve sličnosti sa pravom radeon x1550. Jel bi mogla da mi posaljes mail pa da ti slike pošaljem da viidiš?(jer ovde nemam ovlašćenja da postavljam slike)

Nije mi jasno kako mogu da budu tako pokvareni ljudi. Ako sam platio lepo platio,neka mi da ono sto sam platio a ne neke tamo Š delove! New Evil

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2011 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjednostavnije je da pogledaš u Device Manager šta ti piše pod Display Adapters... tu ti piše koju grafu imaš.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2011 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sam već proveravao... svuda piše radeon x1550.
nasao sam i na netu onakvu kakvu imam
evo http://www.pcplanetsystems.com/abc/images/big/HIS-1550LP_LG.gif

ipak sam se odlucio da kupim nvidia gt520.
daj mi samo reci koliko uticaja imaju mhz kod RAM-a. želim da kupim 2x2gb. naisao sam na jedne kingstonove od 2gb sa 1066mhz. jel dosta utice ako je od 1066Mhz ili 800Mhz???

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2011 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa... što više MHz to će biti brže, pogotovo ako igraš zahtevne igrice npr. Samo je potrebno da proveriš da li tvoja matična ploča podržava toliko MHz Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2011 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe,blago meni... Smile jos kad bih znao kako da proverim a i koja je moja ploca...
jel postoji mogucnost da se pogleda negde u sistemu da ne otvaram kućište kompa?

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ATI driver....pomoc hitno potrebna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon