www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Viki Miljkovic
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 24, 2009 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo ja sam njen fan Embarassed Embarassed

Kako je dobro bilo djuskati 90setih uz mahi mahi mahiiinalnooooo Laughing Laughing Laughing



_________________
Shitisism
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 29, 2009 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A pa to je ta sto pjeva mahinalno!!! Tako recite. Ja drugu pjesmu nit znam, nit sam cula, nit znam sta o tom liku. Ma ok, neka radi kako misli da treba, ja imam pravo birati hocu li slusati takvu vrstu muzike ili ne. Meni se ne dopada ni ta jedna kojoj pamtim tek refren i ne trudim se vise, ako su to njeni glasovni kapaciteti,neka hvala. Radije cu birati Snezanu Đurisic i dobru staru narodnu muziku.
 
Preljepa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2012
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2013 4:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je Viki Smile Uz alkohol najbolja Smile
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 28, 2013 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf, čovječe, ja sam skroz promašen slučaj u muzici!
'Ajde de, neka je slušaju oni koji je vole, ja se ipak vraćam svom izboru. Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
miksermax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2013
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 07, 2013 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vreme ju je pregazilo.
 
alexioll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 25
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2014 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novije pesme su joj uzasne.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Viki Miljkovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon