www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako dalje i kako sama
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 12:09 pm    Naslov poruke: kako dalje i kako sama Na vrh strane Na dno strane

više neznam ni sama imam bebu sad u avgustu če godinu čekam i drugo djete a frajer radi šta hoče ostavlja me svake sedmice..više neznam ni šta ču,tako da sam se morala ovdje razpisati...

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da je tesko ali sigurno imas neciju podrsku ako vec nemas "njega".. cuvaj sebe i svoju decu, sigurno ce ti neko pomoci jer ako te on ostavlja svake sedmice tu leba nema, nije njemu do porodice..

Verujem da nista nije nemoguce, jest da je pretesko kad ti se sve obija o glavi i kad moras sve sama ali deca su vredna za muciti se i izboriti u zivotu Wink a to znam da nije nemoguce kao i sve sto nije nemoguce samo treba pratiti taj cilj sto zelis postici.
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 5:19 pm    Naslov poruke: Re: kako dalje i kako sama Na vrh strane Na dno strane

merymca je napisao/la sledeće:
više neznam ni sama imam bebu sad u avgustu če godinu čekam i drugo djete a frajer radi šta hoče ostavlja me svake sedmice..više neznam ni šta ču,tako da sam se morala ovdje razpisati...



Alal si se ra(s)Zpisala. Mr. Green


Moj ti je savjet da ti njega ostaviš, i radiš i brineš se o svom životu sa svojom djecom. Nema smisla biti s njime ako te ostavlja svaki tjedan, i ako se nema namjeru promjenit.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 16, 2009 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nejmam vremena toliko pisati...on se nejma namjeru mjenjati.želi da se ja mjenjam da radi od mene sta hoče...a to vise nedozvoljavam...2godine radi šta hoče i tukao me al nejde to vise tako...sad če kako ja hoče il nečemo bit zajedno...a ako mu ja i djeca ništa neznačimo onda nek izvoli pa vidi....al več se to vidi da mu nismo bitni,možda treba samo ja da prebolim,zaboravim.... Crying or Very sad
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 03, 2009 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvini sto se mesam, ali decko, frajer, muz ili sta ti vec dodje je teski KRETEN, ja licno bi ga izmlatio i to zesce ! ! !
A cure su ti vec dale savet...ne bi da se mesam Wink

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anchi22 je napisao/la sledeće:
Verujem da je tesko ali sigurno imas neciju podrsku ako vec nemas "njega".. cuvaj sebe i svoju decu, sigurno ce ti neko pomoci jer ako te on ostavlja svake sedmice tu leba nema, nije njemu do porodice..

Verujem da nista nije nemoguce, jest da je pretesko kad ti se sve obija o glavi i kad moras sve sama ali deca su vredna za muciti se i izboriti u zivotu Wink a to znam da nije nemoguce kao i sve sto nije nemoguce samo treba pratiti taj cilj sto zelis postici.


Upravo tako, ali mislim da prvo sama trebas da znas sta je taj cilj..

Da li ti svog muza zaista zelis ostaviti, ili ga jos volis?
(ovo mozda lici na glupo pitanje, ali nije, jet poznajem cura/zena koji su godinama s covjekom koji je tuce, ali ona njega jos uvijek voli) Rolling Eyes

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I sta sad, treba da trpi takvu svinju ( sorry ali tako se to kaze kod nas ) samo zato sto ga voli ? Ma daj molim te....nije razvod braka za dzabe izmisljen, ljubav je jedno a tuca nesto drugo i maltretiranje....nikada necu da podrzim misljenje da cu nekoga voleti a da me on zlostavlja pa cu zato da budem sa njim, jbg volim ga....
Znaci prosto i jednostavno, ukoliko te i dalje maltretira, ne menja se nista na bolje napustis ga i gotovo, a sve ostalo deca, porodica i sl. ce se vremenom naviknuti na tvoju odluku, jer covek odnosno zena nije stvar koja se nalazi na otpadu pa da moze neko o njoj da odlucuje kako hoce i radi sta hoce...

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostavis ga, pravo resenje.
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je Laughing ! ! !

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 22, 2009 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga, imas bebche, posveti se njemu. A ovog "frajera" slobodno eliminishi. Znam da nije lako, ali hvala Bogu , sad imas bitnije stvari tj nekog u zivotu od frajera.
Ako mozete da izgladite stvari, super, ako ne -> teraj dalje.
Zelim ti puno srece Laughing
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvaznije je da li trenutno imas nekoga na koga mozes da se oslonis? I moralno..i materijalno i na svaki drugi nacin. Ako postoji neko od porodice ko moze da ti pomogne,prihvati pomoc i izvuci i sebe i decu(sada si se mislim,vec porodila ili ces uskoro).

Nije lako ni otici kad imas dvoje male dece,a mozda bez sredstava za zivot.Zato ti je sada najvaznija porodica ili neki iskren prijatelj ko moze da ti bude ruka spasa u ovim prvim danima.

Ono na sta ne smes nikako da racunas je to da ce se on promeniti. Nasilnici se nikada ne menjaju. Ako te je udario jednom-opet ce.

Nece ti biti lako,ali sve je bolje od neprekidnog trpljenja. Vazno je samo da trezveno isplaniras svoj odlazak i tako otpocnes novi zivot sa svojom decom. A..i u njemu ce biti radosti i novih sansi..iako ti se sada cini da je sve crno i nepopravljivo.
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@*ADA*
Respekt za post...svaka cast ! ! !

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako dalje i kako sama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon