www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Las Vegas
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Munjaf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 69
Mesto: Subotica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponesi te jedno dva kofera pica kutiju kondoma i dobar Provod


_________________
|cok|
 
sajebilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2005
Poruke: 50
Mesto: kikinda

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo bih da odem u las vegas kocka je moj zivot , voleo bih da vidim grad svetlosti kazu da je stravaa ima li ko od vas slike da je je sam snimio voleo bih da ih vidim

_________________
Sa Je Bilo?!
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih da vidim Las Vegas i nadam se da cu imati prilike;)
 
jelena80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 67
Mesto: dalekooo

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ima mnogo dobrih mesta, samo ides od hotela do hotela, zatim klopa najbolje je u hotelu pariz, onda diskoteke tipa rain, right, studio 54 i td. Kockanje, imas onaj coaster u hotelu New York-super je, i td
 
buco1111
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 6

kazakhstan.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 7:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jadni ne bili vegas je najlepse mesto na svetu sve radi 24/7 da zivis 100 godina i izlazis svako vece na drugo mesto ne bi sve obisli i sa malo love se jako dobro provodi a sa vise love se jaaaaaako dobro provodi

_________________
Jaksimas, Sexy time in my mansion for young chicks, I like. See profil, djenkuvam.
 
jelena80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 67
Mesto: dalekooo

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e taj grad sam posetila desetak puta i jos uvek mi nije dosadio, samo idi na net i vidi koji su najbolji klubovi. Ja mislim Rain i jos jedan sada sto ga drzi celine dion i par njih... e onda buffet mi se najvise svideo u parizu. Odsela sam bila u RIu ali je bezveze. Samo se setkaj od hotela do hotela, svaki ima neku interesantnu temu. Obrati paznju da hotele tipa bellagio, treasure island i mirage napolju, imaju show preko celog dana
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Živo me zanima kako to sve izgleda uživo

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
zeko2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sav taj sjaj i sve to skupa mi se veoma svidaa
 
dzukovskibojan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 45
Mesto: Jackson , Michigan

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba bre ici u Las Vegas , to je svemir , sva ta svetla , kockarnice...(mozda postanete milioner...)
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grad koji bih zaista htio posjetiti
 
nera100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 87
Mesto: austrija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grad koji svi zelimo posjetiti Wink
 
NADJIJA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 413

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ja bas sad cekam da poletim za LV ...jedva cekam da vidim i to ludilo....
javljam se sa najnovijim vestima odande....viva la las vegas!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Las Vegas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon