www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

real player skidanje clipova?????
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
hemicar tuzla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 21 Mar 2009
Poruke: 18
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 6:05 pm    Naslov poruke: real player skidanje clipova????? Na vrh strane Na dno strane

ja na racunaru imam instaaliran program real player 11 Gold koji mi se po opcijama vise svidja od windows medie...kada gledam neki clip na you tube u u gornjem desnom cosku pojavi mi se da mogu download-isat sve klipove koji mi se svidjaju....sad mene zanima da ali je to skidanje besplatno ili se mozda naplacuje.??

ko je imao iskustva s tim neka se javi!!!

samo me zanima da li je besplatno.....

Hvalla unaprijed


 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam skinuo par spotova, ali nzm da li je to legalno ... nista se ne naplacuje, bar ja nisam placao

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
CakiDjetic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Jan 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

besplatno je 100%,skinuo sam 1000 klipova tako...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo>> Da je platno ne bi ti dozvolili da skidas Exclamation sta mislis kako bi dao novac:?: Laughing Laughing LOL

isti taj youtube mi nije skroz najbolji... sve dok ne predju svi na HD Laughing Laughing

Skidati klip u tako odvratnom kvalitetu i pri tom slusati tu pesmu stalno... uvek postoji druga sansa naci neki sajt za skidanje klipova + nekoliko njih za skidanje muzike..
a dovoljno je samo nesto kao "filestube"com i pronaci sve za nekoliko sekundi Razz Razz Razz

jos divxvine.com i stagevu.com pretrazivaci gledas/skidas filmove, spotove u DivX formatu... to je mnogo bolje od youtube-a.. jedino je negativno to sto nisu se jos razvili po popularnosti i kolicestvu spotova Exclamation

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> real player skidanje clipova????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon