www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vi i vas neprijatelj
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
azra basic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2006
Poruke: 44
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam osoba koja nikoga ne mrzim.
Imam neprijatelje koji meni zele nauditi ali ja njima svakako zelim sve naj naj


 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bude sto dalje od mene
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O da..dosta je osoba koje mrzim..a sta im zelim..hm..pa nista samo se potrudim da dobiju ono sto zasluzuju, po meni...da ja cekam da sudbina uradi svoje ..ne, nikad
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikoga ne mrzim i mislim da nemam neprijatelja.

Nadam se da i mene nitko ne mrzi.
trudim se prema svima biti ok i nikoga ne povrijediti toliko da bi me mrzio.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osobe koje mrzim ne postoje, mogu da mi budu antipatični. Osobe koje mi se ne sviđaju, probam da ih izbegavam i ne dolazim u kontakt.
Svom neprijatlju želeo bi da postane normalan čovek i prijatelj

_________________

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam tolerantan na razne ljudske gluposti, trudim se da neprijatelje imam samo na poslu jer ih ne mogu izbeci. Oni su postali moji neprijatelji [i na bivsim poslovima] tako sto su me izneverili i/ili izdali. One u privatnom zivotu ne pozdravljam i drzim se podalje od njih.
Cak sam se sa jednim neprijateljem sa posla lepo dogovorio da budemo neprijatelji kao Baja Patak i Varalic posto me je zafrkavao do krajnjih granica, ali ume da bude OK osoba.

A svim svojim neprijateljima zarko zelim da, kad im se dogodi nesto lose - ja to saznam. New Evil

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juj...nemam jih...

Nikad nikome ne bi poželele što ne želim ni sebi.... Razz

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mrzim nikoga. Postoje tu i tamo osobe koje me nerviraju, ali to brzo prodje. Ne znam da li sam u zivotu ijednom mrzeo. Mislim da nisam mada je bilo dva slucaja kada sam bio vrlo besan...
Ponekad umem da budem zaslepjen pogresnim stvarima i da budem nekorektan, ali ubrzo shvatim sta radim i unormalim se.
 
Beep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mrzim nikoga.. Ali,kad me neko iznerv onda samo zhelim da se ta osoba osjeca kao ja u tom trenutQ..
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beep je napisao/la sledeće:
Ne mrzim nikoga.. Ali,kad me neko iznerv onda samo zhelim da se ta osoba osjeca kao ja u tom trenutQ..



slažen se

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nisam znala da mrzim,nadam se da ni mene niko ne mrzi,jer sam veoma pozitivna i dajem primer svima kako treba pozitivno zraciti

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi treba da se molimo za svoje neprijatelje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Vi i vas neprijatelj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon