www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najruznije osobine kod devojaka!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 5:38 pm    Naslov poruke: Najruznije osobine kod devojaka! Na vrh strane Na dno strane

Posto u njenoj sobi ima ista tema za muskarce i lepo su nas nacrnile, kao da to isto i one ne rade...

Ajmo momci da vidimo sta vi mislite o njihovim osobinama...

Pocinjem prvi...
Urednost... Adriana Lima - siske ispod miske, ako ih top manekenka ima sta da ocekujemo od nasih... pogotovu kad dodje zima pa je laaadno... Very Happy
Pusenje - nista ruznije - devojka sa cigarom... FUJ!



_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta znam,sve zavisi od osobe,ali da svako ima ružne osobine ima,
pa tako i na oko slatke djevoke...
Mada pušenje mi uopšte ne smeta... Mr. Green
Neurednost kod žena, rijetko sam sretao tokom života...
Ali može svašta da se desi recimo te šiške su mi odvratne do bola...
I jednostavno se osjećam neprijatno,ne znam što je gore reći joj da je to odvratnoili se zgrožavati...Mislim da bih ja to rekao...
Jedna od više gadnih osobina koje se mogu naći kod ljepšeg(nježnijeg) pola
je brbljanje i neprekidno smarajući trač...To ne mogu da slušam kada se raskokodaču
dođe mi da skočim kroz prozor...
Pametovanje,ako neko ženi kaže više od dva puta da je pametna,
dobiće ubrzo mnogo savjeta za bilo što pa čak i oko stvari koje nikada u životu nije ni vidjela...
Ljubomora,koliko god da si u vezi mislim vremenski,i koliko god da ti vjeruje,
ako te vidi da pričaš ili stojiš ili gledaš u bolji primjerak narednih 7 dana nema sex-a...
Konstantna iscrpljujuće-maltretirajuća priča o višku kg,koji ne postoji na njoj
čak joj i možda fali kg...
Plakanje uz totalno mentalno-retardirane romantične ili slične filmove...
Nikad mi nije bilo jasno što imaju protiv fudbala,i kako može da postoji osoba da je nezanima finale lige šampiona,i uvijek ali uvijek nešto zvecka sa suđem dok gledaš to finale...
Da od svakog djeteta pokušavaju napraviti nekog malog maminog sinčića.
Bez obzira što zna kako prolaze takva djeca...
Ima toga još dok se sjetim...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo sto mi uvek pada na pamet je nezrelost Rolling Eyes

_________________

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

generalno sve isto shto me nervira i kod' svake druge osobe samo sa dodatkom ljubomore. ^
i preeeevelika zahtevnost u vezi odredjenih stvari, koje ni one same ne mogu da "isprate"..

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Marjan84
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 511
Mesto: Izmedju pakla i raja "KingCity"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto kaze moj bro Jale:
Pusenje - nista ruznije - devojka sa cigarom... FUJ!
Ponasanje - Svaka ima neki kliker u glavi... od kojeg muskarac ludi, nezrelo razmisljanje!
Razgovor... prvo kaze pa tek razmisli... Smile
Izgled - ne paze na izgled, uzivaju da budu masne i debele! sve ih vise i vise ima debelih! tj svaka druga sa gomilom celulita i naslaganih masti Razz
Alkohol - ajd' ne piju ko muskarci ali izuzecima svaka cast, piju ko kamile i neznaju kolko im je dosta!
Sta vole? Hmmmm...
Nije im bitan izgled, ponasanje nego uspeh i sto vise para kod muskarca... Ljubav im vise ne treba nego samo pare! Razz
I jos mnogo toga... New Evil

_________________
"The brightest lights in the darkest nighT"
.:.MARJAN.:.
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pretjerano konzumiranje alkohola, kad prelaze svoje granice da jedva stoje na nogama ili ne znaju sto rade...
Neurednost kod djevojaka, pa cak i kod muskaraca, kako netko moze biti u neurednoj prostoriji, ne razumijem.. Confused
Ne drzanje do sebe na podrucju osobne higijene...
Kasnjenje, grrr to mrzim.. Evil or Very Mad Mr. Green

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
gump
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 27, 2009 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto mrzim da vidim kad devojka pljune piiiiiiiiiiii
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 03, 2009 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam zasto ali mislim da ove metalke i pankerke a i rokerke imaju najruznije osobine...ne volim recimo pusenje, pljuvanje, alkohol, onda one stilove oblacenja ( stiloi ovih muzickih ukusa )...pirsing na usnici ili jeziku pa i obrvi...onda recimo mrzim te siske ispod miske i neizdepilirane noge i sl. ma svasta nesto moze da se napise o losim osobinama....ne volim neke grlate Laughing sto visu i deru se Mr. Green
Volim fine, umiljate, ljupke, slatke curice....e koja se prepozna slobodno nek se javi ! ! ! Mr. Green

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 17, 2009 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se ponasa ko musko mozes ga j38@ti Exclamation
E, takve ne mogu podneti nikako.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 18, 2009 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jbt, gde vi nalazite te cupave i neokupane? Very Happy Ja takvu jos nisam sreo.

Njagore su one koje kazu "u redu je", a znas da nije; "nisam ljuta", a ustvari jeste, i slicno. Nazalost, 90% devojaka se tako ponasa.
Odmah za njima su one sto ne znaju sta hoce a sta nece. Te bi, ako ikako moze, da se je*u, ali da im ne udje. Razz
Sledece su one sto zive u spanskim serijama i cekaju nekog lepog nabildovanog dasu kome je tata ostavio u nasledstvo 16 zelezara i 18 hotela i koji se rodio samo zbog nje i ceo zivot samo takvu ceka, pa se nada da ce joj jednog dana zakucati na vrata i momentalno zaprositi.
I na kraju dodju iskompleksirane. E tu ima raznih, ali sve ih ednako treba izbegavati. Jedne ce ti probiti u glavu kako su ruzne, debele, ovakve, onakve... a druge ce ziveti od komplimenata od strane sto veceg broja muskaraca. To im dodje kao duhovna hrana, pate od toga da ih svaki momak na ovoj planeti zeli.

Eto, kratko i jasno. Mr. Green

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Krtza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim da vidim devojku sa cigarom na ulici i kada pljune, gadi mi se toooo!!!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Jbt, gde vi nalazite te cupave i neokupane? Very Happy Ja takvu jos nisam sreo.

Njagore su one koje kazu "u redu je", a znas da nije; "nisam ljuta", a ustvari jeste, i slicno. Nazalost, 90% devojaka se tako ponasa.
Odmah za njima su one sto ne znaju sta hoce a sta nece. Te bi, ako ikako moze, da se je*u, ali da im ne udje. Razz
Sledece su one sto zive u spanskim serijama i cekaju nekog lepog nabildovanog dasu kome je tata ostavio u nasledstvo 16 zelezara i 18 hotela i koji se rodio samo zbog nje i ceo zivot samo takvu ceka, pa se nada da ce joj jednog dana zakucati na vrata i momentalno zaprositi.
I na kraju dodju iskompleksirane. E tu ima raznih, ali sve ih ednako treba izbegavati. Jedne ce ti probiti u glavu kako su ruzne, debele, ovakve, onakve... a druge ce ziveti od komplimenata od strane sto veceg broja muskaraca. To im dodje kao duhovna hrana, pate od toga da ih svaki momak na ovoj planeti zeli.

Eto, kratko i jasno. Mr. Green

E pa vala, svaka ti dala.. vode iz bokala Shocked Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Najruznije osobine kod devojaka! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon