www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sidney
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa Makro poslaćemo ti tamo malo sremačrog snega malo da se posetiš kako je ovde hladno...eh šta bi dao za jednu bocu iriškog belog. Razz Razz Razz

 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Zivot u velikom gradu... Na vrh strane Na dno strane

Dragi moji, naletela sam na ovaj clanak i odlucila da ga podelim sa vama s obzirom da verujem da ce se mnogo vas pronaci medju ovih par redova.. Naime, zivim u Sidneju i 100% se slazem s ovim clankom (dole) ali takodje verujem da u pitanju nije samo Sidnej kao Sidnej vec bilo koja svetska metropola... Sta vi mislite o tome?

<< Najtužniji žive u najbogatijim gradovima
Najtužniji Australijanci žive u najbogatijem gradu - Sidneju, iako se on smatra jednim od najlepših gradova za život, pokazalo je istraživanje. Anketa koju je Centar za kvalitet života Dikin univerziteta iz Melburna spoveo nad 23.000 ljudi pokazala je da najsrećniji Australijanci žive u siromašnim provincijskim mestima, a najtužniji u gradovima. „Novac ne kupuje sreću, što je naše istraživanje i pokazalo. Samo u slučaju izuzetno visokih prihoda, novac može da deluje kao podsticaj”, rekla je Liz Ekerman, koja je radila na projektu. U okviru ankete, ispitanici su odgovarali na pitanja o svom životu i o životu u Australiji. Najsrećniji Australijanci žive u primorskim gradićima Vajd Bej i Hervi Bej. Osam od devet mesta sa najsrećnijim stanovnicima nalazi se u siromašnim i izolovanim ruralnim oblastima, pokazalo je istraživanje.
„Čini se da su ljudi u seoskim mestima bolje povezani, dobro se poznaju i vode brigu jedni o drugima”, kazao je jedan od autora studije Bok Kamins. Najtužnije mesto za život u Australiji nalazi se u srcu najbogatijeg i najskupljeg grada - reč je o zapadnim predgrađima Sidneja. Jedan od razloga za tugu tamošnjeg stanovništva jesu visoke cene nekretnina. (RTS) >>
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Sidney Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon