www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spanska Primera Division
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

za koga navijate???
FC Barcelona
65%
 65%  [ 21 ]
Real Madrid
12%
 12%  [ 4 ]
FC Valencia
3%
 3%  [ 1 ]
Atletico Madrid
12%
 12%  [ 4 ]
Betis Sevilla
0%
 0%  [ 0 ]
CA Osasuna
0%
 0%  [ 0 ]
Real Sociedad
3%
 3%  [ 1 ]
sasvim drugi tim...
3%
 3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 4:27 pm    Naslov poruke: Spanska Primera Division Na vrh strane Na dno strane

Ljubitelji ove lige nek odgovore ko im je omiljeni klub u Spaniji. Meni je Barsa zakon, drago mi je da je Real konacno pukao kako treba sa ovim svojim zvezdama.
Ako ima jos fanova Barse zanima me kog igraca bi voleli videt u Barsi, misle li da im fali kakav dobar igrac. Ja mislim da bi im dobro dosao neki dobar stoper, odbrana im je malo suplja.


 
miki82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 23

PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj omiljeni klub je isto Barsa. Hteo bi da vidim John Terry u dresu barse. On je veoma dobar odbranbeni igrac i takodje opasan u napadu. Bori se kao Puyol. Samo sto neverujem da bi napustio Chelsea.
 
nedjopg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja sam fan Valensije koja eto ove godine nije imala srece ali iduce....ponovo 2 trofeja!!!!!
 
Dulox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mozes da ne volis Barsu, osim ako navijas za Real. Barsa fakat igra najbolji fudbal u Evropi. Pored Barse volim i Villareal.
 
strmilic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 22 Jun 2004
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

barselona je ubedljivo najbolja
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Super Na vrh strane Na dno strane

Bas mi je drago sto ima fanova Barse na ovom sajtu.
Stvarno igraju fenomenalno i bas mi je krivo sto su ispali iz Lige prvaka.
 
Trsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 218
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deportivo
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barsa ubedljivo

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
forza-inter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 7
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma u primeri je najjaca barsa
 
sa20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 30
Mesto: VaraŽDIN

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa meni je najbolji Real,a boga mi i barcelona je nakupovala igrača i više nego real,da se i to zna.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 4:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam od malena gotivio Barcelone i dan danas je tako ostalo Exclamation
Real mi je nekako bio odvratan i uvek se naso neki moj omiljeni igrac u redovima Barcelona (napr. Stoichkov, Kluivert, Overmars, itd.).

Citat:
E pa meni je najbolji Real,a boga mi i barcelona je nakupovala igraca i vise nego real,da se i to zna.


To je mozda istina, ali kad vidis koga je Real u proteklih 5 godina doveo u svoje redove, mislim da je Barsa ipak vise gledala i na svoju omladinu. Real je kupio Zidane, Beckham, Owen, Luis Figo, Gravesen, itd.! Barsa je pre ove sezone doneo mnogo jakih igraca u ekipu, koji se super slozili i koji igraju, po mome misljenju, mnogo atraktivan fudbal, koji Ronaldinho najvise forsira Exclamation
 
Sox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 6
Mesto: LOznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Real Madrid - Barselona,jedan od najvecih derbija Evrope Na vrh strane Na dno strane

Sutra uvece se igra jedan od najvecih derbija EVrope Real Madrid - Barselona na stadionu Santjago Beranbeu.Barsa je trenutno prva na tabeli sa 9 bodova vise od reala.U prvom delu sezone barsa je slavila sa 3-0 na svom terenu.Pa koli ce se na kraju radovati,ROnaldo,Figo,raul......ili Eto,ronaldinjo,Xavi....Sta vi mislite?

_________________
YO!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Spanska Primera Division Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon