www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spanska Primera Division
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

za koga navijate???
FC Barcelona
65%
 65%  [ 21 ]
Real Madrid
12%
 12%  [ 4 ]
FC Valencia
3%
 3%  [ 1 ]
Atletico Madrid
12%
 12%  [ 4 ]
Betis Sevilla
0%
 0%  [ 0 ]
CA Osasuna
0%
 0%  [ 0 ]
Real Sociedad
3%
 3%  [ 1 ]
sasvim drugi tim...
3%
 3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
edo1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: germany

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni licno, najbolji fudbal se ne igra u spaniji vec u engelskoj. ali mislim da je spanjolska liga jedna od najinteresantnijih. uvijek neka nova ekipa ili dvije ulete na vrh, tako da se nikad ne zna unaprijed, kako ce tablica izgledatina kraju sezone. Sa druge strane ekipe kao real a cak i barcelona (zadnjih godina, ove ne) uvijek imaju problema, sto potvrdjuje koliko je ta liga izjednacena. I ako uefa bude ubuduce sistem licenziranja pojacala, mislim da ce te ekipe koje kupuje igrace a nemaju kapital dobiti velike probleme

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Sox...

Posto se igra u Madridu a Barsa nesto slabije igra u zadnje vreme, mislim da ce biti 2:2 a mozda cak i pobeda Real-a od 2:1! Ma da se ipak nadam da ce Barsa da pobedi, nego bice im tesko da pobede u gosti Exclamation
 
zokan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barsa ima Ronaldinja i brzog Etoa pa samim tim igra i najlepsi fudbal.
 
zokan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nervira me Real sa svim tim zvezdama a i nisu se bas pokazali
 
batistuta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 14

burma.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

!Evo vidis, da i jedan Real sa puno "zvijezda" kad su motivirani mogu igrati savrseno. Osobno o Realu mislim da bi Owen trebao dobiti prednost u odnosu na Raula,Figo je na zalasku, Zidane zna podijelit par lopti ali i on polako pada,Beckham se u zadnje vrijeme popravlja isto ko i Ronaldo.Najbolji je Carlos!!! Very Happy Very Happy Very Happy Barca je genijalna ali obrana New Evil Evil or Very Mad Twisted Evil New Evil
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sugavi real pobedi barsu,ali barsa osvaja titulu,inace navijam samo za ARSENAL ali u spaniji volim barsu i valensiju u poslednje vreme vise barsu ali veceras me iznervira sto pobedi real..ja sam glas takodje dao barsi

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
Trsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 218
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog njih sam pukao 15200 dinara je..m ti reala....
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali stvarno je dobro igrao,ronaldo me iznenadio

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Darbi bil je vazno za REAL ali bice tesko do Titule Sad

_________________
I C E M A N
 
StefiD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 43
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je sto su se pali Chelsea i Barsa u cetvrtini finala, to je definitivno bilo finale pre finala. Primeru ce da osvoje.

_________________
StefiD
 
savic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barsa osvaja bez problema
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da ce Barsa osvoj Titulu

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Spanska Primera Division Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon