www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spanska Primera Division
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

za koga navijate???
FC Barcelona
65%
 65%  [ 21 ]
Real Madrid
12%
 12%  [ 4 ]
FC Valencia
3%
 3%  [ 1 ]
Atletico Madrid
12%
 12%  [ 4 ]
Betis Sevilla
0%
 0%  [ 0 ]
CA Osasuna
0%
 0%  [ 0 ]
Real Sociedad
3%
 3%  [ 1 ]
sasvim drugi tim...
3%
 3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
nspanter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 19
Mesto: JHGMHG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barsa prvak!!! Ronaldinjo zakon!!! Atl. Bilbao!!! Baskijci iznad svih!!!


_________________
PANTER
 
ZOZE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lako je navijati za barsu a sta je sa atletic bilbaom ,nema strance a uvek opstaje i pravi frku svima
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Omiljeni klub mi je Atletiko Madrid jos iz vremena Antica, ali danas najvise uzivam u igri Barselone!!! To je pravi fudbal! 8) 8) 8)
 
EliteSecurity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barca će biti prva..............osasuna ugodno iznenađenje
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mora da znaci da ce biti prva.Tu je Osasuna, veciti rival Real Madrid, povratnik Celta, nezgodni Deportivo...

_________________
Master
 
Cekan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 49

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam fan Barse ali moram da priznam da igraju lep fudbal.
 
a991245
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barsa je zakon! Real se srozao mnogo vise za ovu polusezonu, nego za celu proslu! To je skup nabedjenih zvezda i zvezdica, koje je meoguce ukomponovati u celinu koja bi normalno funkcionisala. Koliko su samo trenera promenili u zadnje 2 sezone!
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakav real,barsa je nedostizna.jedina ekipa pored njih je valensija

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma normalno da je Barsa zakon...a o Realu da ne komentarisem,reci cu samo ovo-klub koji dopusti sebi da u prvoj postavci ima MANEKENE a ne igrace,i treba da propadne!!!

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa iako ne volim da navijam za jaceg, ali ovde se moram opredeliti za Barselonu, zato sto trenutno igraju najbolji fudbal. Real su manekeni i tu od fudbala skoro da nema ni f. Sto se tice Deportiva, to je ekipa sa kojom nikad niste sigurni. Mogu da pobede i Barsu, Real, Osasunu a a da puknu od Malage, Alaves (pa evo sad za vikend Deportivo 0 - Alaves 2, strasno)...

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barsa je zakon, samo malo su drugačiji bez Ronaldinha i mesia, a ako im stigne i Anri sledeće sezone biće strašno jaki.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Barselona je najbolja!!! Ali ja navijam i za Osasunu koja je najvece iznenadjenje lige!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Spanska Primera Division Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon