www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se ljudi dele na Delije i Grobare?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
zivanov951
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Avg 2004
Poruke: 2
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 4:36 pm    Naslov poruke: Zasto se ljudi dele na Delije i Grobare? Na vrh strane Na dno strane

Ostali koji navijaju za druge klubove su uglavnom mame tate i ostala rodbima igraca.

 
miki82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 23

PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za zvezdu navijaju puno ljudi zbog uspeha u ligi sampiona sa Prosineckom, Pancevom i tako dalje. Posli toga je jedino Partizan i ponekad Vojvodina mogla da konkurise sa Zvezdom. Zato su ti ljudi koji nisu voleli Zvezdu presli na Partizan i tako dalje.

Sta se tice klubova ko Zeleznik, Hajduk i tako dalje. To su obicni klubovi koji nisu niti ce ikada moci nesto da urade u evropi. Ti klubovi prosto nikoga ne zanimaju, jer nemaju neku veliku tradiciju i tako dalje.
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jos od malena cale i deda vodili su me na zvezdine utakmice tako da sam bukvalno tako vaspitan Razz

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Komerc....

I ja sam zvezdasica, to se desilo zato sto mi je sestra jednom kad sam bila mala donela iz spanije majcu zvezde, tako sam postala zvezdasica, bila i ostala Very Happy a u kuci mi starci nisu bas fanovi nijednog tima, ni ti navijaju bas za nesto, eto pogledaju ponekad utakmicu i gotovo, tako i brat i sestre...
 
nedjopg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jednostavno zato sto su Partizan i Zvezda nasi najveci timovi i ne mozete porediti nijedan drugi sa njima....
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A od malena nas filuju sine navijaj za Zvezdu ili Partizan. Sta da kazem kad stvarno neznam za kog bi drugog. Za Hajduk iz Kule npr. Nije to kao vani pa imas u svakom gradu klub za koji jednostavno moras navijati

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo ljudi se ne dele ni na Delije ni na grobare,crnce-belce,katolike-pravoslavce......pogresno si formulisao pitanje......a to zasto neko navija za Zvezdu ili Parizan to je vec nesto drugo.....ja od kad znam za sebe sam Okoreli pripadnik Severne tribine,to je stvar kucnog vaspitanja,za Zvezdu ne moze da navija bilo ko jer Delija nije bilo ko.Zvezda je mnogo vise od sportskog kluba,ona je kult drustva........itd.itd

I da mi ponude, milione,bilione, ne boj se ti Zvezdo, ostacu kraj tebe...... Exclamation Exclamation Exclamation

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
nikoolak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 10
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate marva navija za zvezdu i partizan jer su najjaci,nervira me kad neko na primer iz ns-a navija za beogradaski klub!!
 
koren-187
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto je partizan vs. zvezda

uvijek bio dobar derbi i super utakmica
 
batabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 55
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate ja navijam za rad pa nista nema tu zvezda partizan
united force

_________________
bata
 
overflow
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jer je tako zapisano u nasim srcima

covek se rodi kao Delija i takav i umre ...

Za sve koji idu na sever neka mi se jave na pp, mozemo da se organizujemo mi sa foruma pa da idemo!!!

Zvezda je zivot, ostalo su sitnice.
 
spider026
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene su tako od malena ucili i ja sam prihvatio to i i danas navijam za zvezdu.Mnogi kazu da za zvezdu navijaju samo zbog trofeja 1991 ali zasta bi se i navijalo ako se ne postuje tradicija.grobari kazu ne zivi se od proslosti,a oni nemaju ni proslost,sadasnjost im je nikakva cim ne mogu da pobede zvezdu vec se zadovoljavaju bodom,a buducnost...pa procenite sami.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zasto se ljudi dele na Delije i Grobare? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon