www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

polu puna ili polu prazna?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: polu puna ili polu prazna? Na vrh strane Na dno strane

Sedite u kaficu... Narucite lepo pice, i popijete pola...

Ostavite casu na stol i ona ostane.....


...polu puna_______________ili_______________...polu prazna?


kakva je Vasa filozofija... bolje pola puna ili pola prazna?


 
Deluxe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 22
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar to nije isto i polu puna je pola case , a polu prazna je pola case ... hmmmm.... pa nema logike zar ne??? Rolling Eyes

_________________
Dobrica
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja smatram da je to isto....

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razmisljam o tako nebitnim stvarima Laughing . *Ebe mi se bas dal je polu puna ili polu prazna 8)
 
Zmaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: St.Gallen/ Bijeljina (Republika Srpska)

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema bi se mogla zarvuci u duboko filosofiranje ali bih trebo onda napisem 4 stranica pune da bi nekako mogo da razjasnim svoje misljenje o tome Shocked

Uglavnome po mojoj filozofiji je moja casa polu puna

_________________
Smrt Fasizmu. Sloboda Narodu!
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da pokušavaš da nas istestiraš da li smo optimisti ili pesimisti,
jer ako nam je čaša "do pola puna", onda smo optimisti,
a kao je prazna, pesimisti Shocked
Pa, ja mislim da bih ipak češće rekla da je dopola puna Wink
...a onda, u'vatim i napunim je sasvim, do vrha!!!
:196:

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
kreativnium
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 11
Mesto: belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dame i gospodo, dobro vece. Slazem se da je to pokusaj otkrivanja pesimizma ili optimizma u nama ukoliko se na pomenuto pitanje gleda iz ugla licnih stavova, ali za one koji to posmatraju iz ugla gde je ta casa samo predmet u koji staje odredjena kolicina tecnosti, postoji takodje objasnjenje. Casa kao predmet je napravljena i ona postoji kao takva.
Da li ce se tecnost sipati u tu casu to zavisi od odluke onog ko sprovodi tu odluku u delo. Za onog ko puni casu ce uvek biti polupuna, a za onog ko prazni ce uvek biti poluprazna, jer je rec o pravcu kretanja naseg delovanja ka kome mora ici i nase razmisljanje jer uvek razmisljanje prethodi delovanju.

_________________
hallo!
 
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kreativnium - gde me nadje? Wink

Eto ovako, ako ja odem u kafic i dodje konobarica i upita me da li ja hocu jos, i ja ne zelim jos, onda cu reci "ne hvala, polu puna mi je" ako zelim jos onda cu reci "ajde daj vidis da je polu prazna"

A sto se tice optimizma i pezimizma.. To je druga strana ovog topica...

Vi ste svi optimisti kao sto ste rekli.. Ali za mene je i jedno i drugo..

Sve u svemu nisam ni optimisticna ni pesimisticna.. Borim se i trudim da uvek butem realisticna
 
nesanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 89

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam optimist. to je za mene pola puna. a ako slu?ajno padne sa stola onda je bila pola prazna.
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam za to ispitivanje psimizma/optizma ljudi i ima mnogo pitanja pomocu kojih se moze ustanoviti isto mada neznam koliko je sve to tacno jer sam ja u principu optimist i onda bih rekao da je casa polu-puna ali u mom govoru kad vidim casu koja je napunjena do pola uvijek kazem polu-prazna ... Confused
 
Nenooo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Avg 2004
Poruke: 14
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je čaša polupuna, optimist sam (neizlječivi)... U svakom zlu treba nać nešto pozitivo jer ako ne lako se prepustimo a onda to više nije pravi život. Gubimo nadu, a kad se ničemu ne nadamo uzalud je sve...
 
galigel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: Ingolstadt

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja sestricna studira filozofiju...... kod nje je, takoder i kod mene, casa polu puna!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> polu puna ili polu prazna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon