www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

polu puna ili polu prazna?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma meni je to svejedno a i nisam se nikad mučio sa takvim pitanjima......
Uostalom meni nije bitno ni da li je ona pulupuna ili poluprazna bitno je samo da ima nešto u čaši i da sam u dobrom društvu a to sad sa čašom i ne pomišljam........
Sjetite se samo onog japanskog Ying-Yanga čija je poruka da u svakom zlu ima dobra a i da u svakom dobru ima zla......
stoga mislim da nikad niko ne moze biti totalni optimista niti pesimista jer ipak nekad se i u optimista javi pesimizam.........
Ja sam barem pokušavam da budem realista



_________________
 
Devey007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polu puna ili polu prazna to je isto, slažem se s onim a da optimisti i pesimisti gledaju različito na jedno te isto, al kad bi svi gledali isto na iste stvari gdje bi ovaj svijet završio

_________________
Uvijek!
 
Kompas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je čaša potpuno puna.....do pola vodom a od pola vazduhom.......eh, sad da je u pola čaše vakuum....onda bi opet bila puna....puna Smile vakuumom......to jest nikad ništa nije prazno osim mozga......i kad si gladan...onda ti je prazan stomak..... Shocked
 
powergirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2004
Poruke: 110

PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polu puna
istina se moze videti iz vise ugla, zavisi samo ko kako posmatra. ja vise volim da vidim pozitivniju stranu istine, ali ni ovu drugu ne odbijam.
 
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Pitanje je, da li je ova casa, i sad ja ne znam da li se vidi sta je sadrzaj ove case, mislim da se vidi dobro, da li je poluprazna, ili je polupuna?

Nebitno je ako sam u predivnom drustvu pored te case! Ali, ako sam sam, i u toj casi je sadrzaj bogat alkoholom, e onda bih stao i zapitao se...

_________________
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 6:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je casa bila prazna i dospe se tecnosti recimo pivo do pola case, e onda je ona poluprazna.

A, ako je casa bila puna piva i popije se onda je polupuna.

Samo nikad neces cuti da ce neko reci polupuna, svi kazu 99% poluprazna.

A uostalom bas me briga, nikada nisam razmisljao o tome niti cu razmisljati. 8)

Sve zavisi ko je gleda i kako je gleda Mr. Green

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima logike, ja je pre svega ne bih gledala *polupunu*, popila bih je odmah *jos ako je nesto zesce unutra i hladno, tako bi mi prijalo.

Pa bih je onda napunila, p a aj i ovo nanovo...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je pola prazna, ja sam kao pesimista, a ko je pola puna ja sam kao optimista. e pa kod mene je pola prazna a ja sam ipak OPTIMISTA!!!
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno je da je ovo pitanje da se sazna dali ste pesimista ili optimista. Medjutim jeste li pomislili da moze da bude i vase glediste na vas zivot "kako vidite na svoj zivot, kao ostalo mi je ono malo da prezivim, ili preziveo sam dosad samo to" ???

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja je uvijek polu-puna, a kad gledam tudju polu-prazna...
Kakva li se filozofija u tome vidi, nije mi bas jasno, al nije ni bitno......
Sve dok se moze dopuniti, necu da se zamaram, kad je ne mognem natociti do vrha, tad cu bas imati vremena da razmisljam o kolicini tecnosti u njoj....

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
nabob
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Avg 2005
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje je skroz puna
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima preterana reklama za coca colu ide ovako...
Za one koji se ne brinu da li je casa do pola prazna, jer za njih casa je uvek do pola puna..SNAGA OPTIMIZMA

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> polu puna ili polu prazna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon