www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

polu puna ili polu prazna?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od trenutnog raspolozenja. ta chasha koja ostaje u restoranu iza mene nije uvek isto puna, niti prazna.. mada..ja volim da je ostavim polu punu.


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja je casa uvek polu-puna! Niakda ne vidim svoju casu kao polu-praznu! Wink

_________________


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na sve u zivotu gledam sa one vedrije strane, optimisticki...pa ako se na to ovo odnosi, onda je gotovo uvek polu-puna.
A sto se ovog drugog za zivot tice (sto ksantipa kaze), ipak casu ne bih poredila sa duzinom zivota i onoga sto smo do sada preziveli ili tek treba da prozivimo...Ipak je casa na pola Very Happy a ja mislim da je suvise rano o tome da razmisljam u ovim godinama...bar se nadam da je tako...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
klopi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U poslednje vreme gledam na casu kao da je polu-puna Very Happy. Yay za mene!
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roberto-NS je napisao/la sledeće:
Ne razmisljam o tako nebitnim stvarima Laughing . *Ebe mi se bas dal je polu puna ili polu prazna 8)


to je preneseno znacenje, dakle, dali ste optimist ili pesimist, to je samo primjer.


meni je radje mislit da je polupuna. Very Happy Wink

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
mracninone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je uvijek polu-prazna
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polu puna, nepopravljivi optimista sta takav sam!
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ostane polu puna casa...

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
sa20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 30
Mesto: VaraŽDIN

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvijek polu puna,a kad natočin i puna,al ipak optimist
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od ugla gledanja, mada nisam o tome razmišljao do sada, ali .............. rekao bih da je uvek do pola puna, kako god da ga okreneš............

_________________
 
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja to smatram kao pola puna!

Jer razlika u tome nije baš velika...isto je to! U tome je samo logiga i ništa više!..
Ako ti čašu vidiš na pola praznu...to znači da uvjek gledaš prvo na slabije strane u životu,
ali ako ti gledaš da je čaša pola puna onda gledaš na svet kao optimist!
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa stvar je u tome kako gledate na svet... Ako ste optimista to znaci da je za vas casa uvek do pola puna ,a ako mislite da je casa polu prazna znaci da ste pesimista... Ja sam oduvek bio veciti optimista tako da je za mene casa uvek do pola PUNA!!! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> polu puna ili polu prazna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon