www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

polu puna ili polu prazna?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
barby17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 132

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je čaša poluprazna....uvijek......

 
Pg_boY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 83
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se bar trudim da je uvijek polu puna,a i ako se desi nekad da je prazna,nije strasno,preguram to nekako Smile Exclamation
 
pallmica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 119

bangladesh.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada sam u fazi kada je polu puna...nadam se da ce potrajati.
 
dupin10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 69

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polu puna?
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi da li si pesimista ili optimista?Zavisi da li ti se pije to sto pijes,ako ti se pije onda ce ti pola biti malo pa ce ti casa biti polu prazna,ako ti se ne svidja to sto pijes,oduzice ti se i bice polu puna,cak i da ostane manje od polovine opet ce biti vise od pola puna,a ne skoro prazna :69:
 
BadRedAca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polu puna,nikad polu prazna
 
andridis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek polu puna, osim kada odem na fakultet. Sad Tu mi "popiju" ono sto je preostalo i casa postaje prazna.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najcesce je polu puna Razz
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tu se nemisli jer je vec dijagnoza na kontu tog resenja ustanovljena.Onaj ko kaze da je polu puna taj je optimista a onaj ko kaze da je polu prazna taj je pesimista. Smile
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja se redovno doliva i ispija..traje

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
mrakodol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Nov 2004
Poruke: 86

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pice je pola puno,a casa je pola prazna...
 
morski
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 7
Mesto: dsa

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u vanjštini sam uvijek pesimist...nadam se da kad govorim da ce se nesto lose dogodit da se to nece dogoditi al uvije u dusi imam onaj optimistican osjećaj Very Happy

_________________
sda
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> polu puna ili polu prazna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon