www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moj brat Lemi stigao do prve 1000! :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 1:53 am    Naslov poruke: Moj brat Lemi stigao do prve 1000! :) Na vrh strane Na dno strane

Batoooooooo u moje ime i u ime nase seke sonjicee koja sad nije tu, cestitam ti na prvoj i jubilarnoj hiljadarki!!! Znam da nije bilo lako hihi Stvarno mnogo truda je ulozeno u ovih 1000 postova,ako neko to zna,znam ja Very Happy Hvala ti bato sto si tu,sto brines o igricama i sto jos nisi dao ostavku! Very HappyVery HappyVery Happy

Aj sad da slavimoooooooo Very Happy












_________________
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SVAKA CAST...

znam da bi ti mogao i bolje da nije nas na igricama kojiti samo pravimo posao........




\Very Happy/ \Very Happy/ \Very Happy/ \Very Happy/ \Very Happy/


:thumbright: :thumbright: :thumbright: :thumbright: :thumbright:

 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Au bre Lemi kakvu su ti to antenu dali Shocked
Mora da izgleda ovako


Svaka cast i samo tako nastavi Very Happy

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Lemi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 15 Avg 2004
Poruke: 1424
Mesto: Somewhere in the state of Srem - Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seko hvala ti puno na poklonima i organizaciji zurke Very Happy


ostavku spremam samo da Sef potpise ali ne mogu da dam ostavku dok mi ne dobijem platu a on o tome nece da prica tako da cu morati jos neko vreme da radim

Boga mi nije bilo lako nagurati ovu hiljadu nadam se da ce sledeca brze doci Very Happy

Ljudi sta da vam kazem moje seke su se potrudile da spreme ovo, necu ih menjati Very Happy, sluzite se Very Happy

jos jednom puno puno hvala ni mojih 1000 ne bi bilo da nije bilo vas Very Happy

_________________
Udri me, ubi me, kozu mi deri, odavo ja sam spremam da mrem
samo mi nemoj dirati SREM
:firestarter: Za sve igrace igrica VAZNO!
KLIKNI OVDE :firestarter:


Poslednja prepravka: Lemi datum Uto Apr 05, 2005 2:06 am; ukupno izmenjena 1 put
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E cestitam mada sam ja prvi otvorio temu ...ali je nestala kako mi se cini...




Rolling Eyes



Svaka cast care Wink

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Lemi sreco sve cestitke i od mene.... Smile

Da ostanes uvek takav kakav jesi i da malo manje prepadas devojke po ulicama

Od srca ti srecan 1000-ti post i ukljuci malo masinu na Brze

Bravo



 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BRAVO LEMI majstore Exclamation
ovo je sigurno jedan od najvrednijih ali i najtihijih moderatora ovog forum-a i uvek se pobrine da na igricama ne hara haos.... SVAKA TI CAST i stvarno je red malo da ubacis turbo i da ti sledecih 1000 malo brze idu...
8)
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitkice i od mene! Svaka cast! Very Happy

_________________
El amor ha florecido en mi corazon a causa de tu amor.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolega svaka cast i od mene...nemoj misliti da sam te zaboravila....ma znam ja uskoro cemo cestitati i drugu hiljadarku te cu specijalne efekte cuvati za tada...veliki poljubac od mene

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i da..hvala ti sto si bio uz mene i kada mozda nisi trebao..to ne zaboravljam...ljubac

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidi ti mog huntercica popeo se na prvi sprat.....pa vreme ti je i bilo....smanji malo jurnjavu za vecama i malo vise pisi.... Razz

p.s. dobra ti ona antena....hihi

ljubce od ja i aj sad malo tempo Wink (i hvala bogu da si se skinuo s onog mobilnog) Razz

_________________
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke letecem Sremcu od Sremice.
Samo tako nastavi. :71:

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Moj brat Lemi stigao do prve 1000! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon