www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Numerologija - sretni i nesretni brojevi
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:08 am    Naslov poruke: Numerologija - sretni i nesretni brojevi Na vrh strane Na dno strane

”NESRETNI BROJEVI

11, 38, 47, 56, 65, 74, 83 - donose nevolje, opasnosti, brige, napore i prepreke u životu, bez mogućnosti da se suprotstavi - u konačnom zbiru ima 2.

12, 39, 48, 57, 66, 75, 84, 93 - su jako nesretni brojevi jer donose žrtvovanja, finansijske i ljubavne probleme, izdaje, spletke i trpljenja - u konačnom zbiru ima 3.

16, 61, 79, 88, 97 - donose nevolje, brige, nesreće, tenzije, depresije i nezadovoljstvo, opasnost od vatre požara i poplave. To su brojevi bračnih razvoda - u konačnom zbiru ima 7.

18, 81, 99 - donose svađe, razvode, porodične i pravne sukobe, društvene konflikte, opasnosti od eksplozija, vatre - posebno u ratu - u konačnom zbiru ima 9.

22 - donosi lažne prijatelje, osećaj teskobe, samoću, izdaje, loše zdravlje, brige, nevolje, tajne neprijatelje, zablude, žrtve - u konačnom zbiru ima 4.

26, 44, 62 - donose razočarenja u intimnom životu, finansijske nevolje i opasnost od pogrešnih ulaganja, nevolje od poslovnih prijatelja i partnera. Bilo kakva partnerstva su štetna - u konačnom zbiru ima 8.

28 i 82 donose zatvor, zavist, neprijatelje, razvod, vraćanje na početak - u konačnom zbiru ima 1.

29 i 92 donose lošu sreću u ljubavi, nevolje, krivi izbor partnera, obmane, prepreke i teškoće, probleme sa zdravljem. - u konačnom zbiru ima 2.

31 donosi preosetljivost, depresiju, nemir, izolaciju, neshvaćenost od drugih - u konačnom zbiru ima 4.

35 i 53 donosi gubitke od strane partnera i prijatelja, rizik od pogrešnih ulaganja i novčane nevolje - u konačnom zbiru ima 8.

43 i 52 donose nesreće, neuspehe, opasnosti od eksplozija i nevremena, loše zdravlje. - u konačnom zbiru ima 7.

51 donosi opasnosti, teške nesreće, probleme u ljubavnim odnosima. - iako u konačnom zbiru ima 6!



”NEUTRALNI BROJEVI

To su: 13, 49, 58, 67, 76, 85, 94.



”SRETNI BROJEVI

Najsretniji brojevi su: 36 i 63, pa 23, 15, itd.



”NULA

U numerološkom smislu nula i nije broj. Ona je savršen simbol, bez početka i kraja. Ona simbolizuje Boga i ideale. Na primer, broj 70 može da simbolizuje Duhovne ideale ili slobodu; 10, sopstvene ideale; 20, materijalizam; 30, ljubav ... U svakom slučaju kada se nula nađe u nekom složenom broju ona pojačava ”uzvišeni broj i daje mu »težinu«.



_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.


Poslednja prepravka: Najdrazi datum Pon Apr 11, 2005 8:41 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 7:50 am    Naslov poruke: Re: Numerologija - sretni i nesretni brojevi Na vrh strane Na dno strane

Najdrazi je napisao/la sledeće:
”NEUTRALNI BROJEVI

To su: 13, 49, 58, 67, 76, 85, 94.


13 je moja najomiljena cifra i vidim da je neutralna i ako inace svi pricaju da je to broj koji je nesrecan, ali meni je taj broj dosta puta doneo srecu Exclamation
 
optimist
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 10

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ala! ja sam rođen 12.11., a to baš i nije sjajno koliko vidim

pa zar su samo 36 i 63, pa 23, 15, sretni? većina brojeva je onda nesretna
 
sanja 81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

6 je najjaci broj na svetu a ni 13 nije los, narocito ako je petak.... New Evil
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

optimist je napisao/la sledeće:
ala! ja sam rođen 12.11., a to baš i nije sjajno koliko vidim

pa zar su samo 36 i 63, pa 23, 15, sretni? većina brojeva je onda nesretna


ne, to uopste nije tacno, jer svaki broj ima svoje specificnosti. broj koji tebe treba da interesuje je tvoj bioritamski broj, koji iz datog datuma rodjenja iznosi 5. vidi objasnjenje. i ja g aimam, i ne bunim se!

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
optimist
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 10

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čekaj, pa ne vidim gore nigdje di je objašnjenje za 5? Ne kužim.
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

procitaj numerologija - natalni pokazatelji

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
BabaVisnja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi put vidim ovako nesto, da su brojevi ovako grupisani!drago mi je da sam ovo procitala!
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11, 38, 47, 56, 65, 74, 83 - donose nevolje, opasnosti, brige, napore i prepreke u životu, bez mogućnosti da se suprotstavi - u konačnom zbiru ima 2.

Gdje mene nadje ovo. Nedaj Boze.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DVOJKA je broj onih ljudi koji u ovom zivotu treba puno da porade na sebi i da nauce. TEBI SE PRUZA PRILIKA DA UCIS i na tom putu ce ti biti otvorena skoro sva vrata - NEMOJ DA TUMACIS KAKO TI (NE) ODGOVARA. Zar to nije lepo?


Smile)

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
roncatto
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po ovome je večina ljudi na svijetu nesretna
 
Baksuz bla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj broj je 7, po ovome je to nesrecan broj, kao i vecina drugih, sta to znaci, da je vecina ljudi nesrecna?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Numerologija - sretni i nesretni brojevi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon