www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Numerologija - sretni i nesretni brojevi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
radiodak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam rođen 12.11., a to baš i nije sjajno koliko vidim

pa zar su samo 36 i 63, pa 23, 15, sretni? većina brojeva je onda nesretna



_________________
Boris
 
leptirica_ccc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma znate sta...ja uopste ne vjerujem u te brojeve.meni je broj 13 sretan broj,a ne neutralan!
 
bombonchita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 11

panama.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sretan broj 25. i 7.,a volim i 13
 
jajcence
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan broj 2 i 6 a nesrecan 22
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

br 13 je zakon ja sma se rodio petak 13 jun u 13 sati,bio sam 13 u dnevniku iako se prezivam na D i dok sam igrao i kapica mi je bila 13 i uvek je donosilo srecu:)
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj omiljeni broj je definitivno 5

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
lampalo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 11
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 5:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako nesretni brojevi u nacelu su 11 ( sjetimo se napad na Ameriku,Spanjolska...itd) 22 i 31.Definitivno!!
 
Stevan HVPlanet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 255
Mesto: Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Re: Numerologija - sretni i nesretni brojevi Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
Najdrazi je napisao/la sledeće:
”NEUTRALNI BROJEVI

To su: 13, 49, 58, 67, 76, 85, 94.


13 je moja najomiljena cifra i vidim da je neutralna i ako inace svi pricaju da je to broj koji je nesrecan, ali meni je taj broj dosta puta doneo srecu Exclamation


I meni isto, meni je srecan broj 13 a rodjen sam 13. takodje. Mislim da to kod mene ne deluje.
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne Svidjami Se Ovo Jeste Da Mi Je Broj 15 Srecan Broj Ali Po Ovome Bi Vecina Ljudi U Svetu Bila Nesrecna.
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo mi se tumačenje sretnih i nesretnih brojeva nije svidilo jer kako neko može znati koji je broj sretan a koji ne sretan.....mislim to nema nikakve veze....svakome će se nešto ružno desiti nekad i onda će možda zapamtiti taj datum kao nesretan ali mora li baš to biti tako???
Ja sam rođen 25.5. i ova dva broja nisam pronašao u onoj tabeli...
Da li sad to treba da znači da su i oni nesrećni ili šta već.....ma daaaj Rolling Eyes

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto mallo ima ti sretnih
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a koliko to sretnih ljudih ima na ovom svetu ????

ja ne vidim toliko mnogo Very Happy?

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Numerologija - sretni i nesretni brojevi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon