www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Numerologija - sretni i nesretni brojevi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
CrazyMarry
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 16
Mesto: Prijepolje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ovo je glupo! Meni je 11 bas srecan broj! Uostalom svi bi bili nesrecni, ako je ovo tacno...

 
Gotcha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 15

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj navodno sretan broj je 9, pa kome drago. Ne kužim se baš u brojeve, ali su zabavni!

_________________
Ledena kraljica
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, i imas jako smislen prilaz.

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
markec2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada mi ti brojevi neće biti jasni di je to zapisano da su neki brojevi sretni a neki ne od kada to počinje praćenje sretnih i nesretnih brojeva ili kako neko može proricati odn. pogoditi koji su sretni brojevi za npr. igara na sreću
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

markec2 je napisao/la sledeće:
nikada mi ti brojevi neće biti jasni di je to zapisano da su neki brojevi sretni a neki ne od kada to počinje praćenje sretnih i nesretnih brojeva ili kako neko može proricati odn. pogoditi koji su sretni brojevi za npr. igara na sreću


Vidiš Markec, samim tim što kažeš da ti nikada neće biti jasni, logično je da te ne zanimaju ili da stvaraju konfuziju.

A što se tiče brojeva za npr Loto, svaki broj kojii se izvuče je i sretan i nesretan. Tebi koji si npr dobio sedmicu, ti brojevi su sreća, a nekome ko ima šesticu neki od brojeva nije bio sretan, on je želeo da se izvuče njegov broj. Vidiš iz ovog primera kako je sreća relativna kategorija.
A ako želiš da proričeš pomoću brojeva, za to moraš da se obučiš, ali i da imaš talenta i sklonosti.... I naravno, publiku koja će da ti veruje.

p.s.
Setih se sad, davne 1988 godine, objavio sam u "Svetu kompjutera" program "Kompjuterom do sedmice"... da, dokazao sam da je moguće, uz brdo kombinacija da se pogodi sedmica, i uz odredjene uslove, ali i ta igra, kao i mnogo šta je "pod kontrolom". Zato ti ne preporučujem da se mnogo oslanjaš na numerologiju u igri na sreću.

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
burn_ql
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moji srecni brojevi su 3, 7, 21, pa ...........???
 
the heat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ipak ima nešto u ovim brojevima
 
marac19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 10

venezuela.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom misljenju neki brojevi su za neke sretni a za neke nesretni i isto tako obrnuto vrijedi naprimjer meni je 15 jako nesretan broj

_________________
Ako nemas sto pametno za rec bolje ne reci nista.
 
kiikii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 2
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta je sa brojem 31? Navodno nesretan!? A broj 3?
 
~otrovna~lutkica~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 13
Mesto: over the rainbow

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za ostale ali meni je 13 najsrecniji broj, i bas mi je drago sto sam vidla da je neutralan! Very Happy
 
mijo_pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 7:32 pm    Naslov poruke: broj Na vrh strane Na dno strane

i kako ja sada da znam koji je moj broj
nisma ukapirao
 
baksuz666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to sa brojevima nema nikakve veze sa zivotom, jednostavno brojevi sto se tice odredjivanja nekih osobina nemaju nikakvo znacenje.

_________________
HM
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Numerologija - sretni i nesretni brojevi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon