www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Italijanska Serie A
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Vas favorit?
Juventus
32%
 32%  [ 28 ]
AC Milan
29%
 29%  [ 26 ]
Inter
26%
 26%  [ 23 ]
AS Roma
6%
 6%  [ 6 ]
Lazio Rom
1%
 1%  [ 1 ]
Sampdoria
0%
 0%  [ 0 ]
Fiorentina
1%
 1%  [ 1 ]
drugi tim...
2%
 2%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 87

Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:00 pm    Naslov poruke: Italijanska Serie A Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite ko ce na kraju osvojiti titulu, koji je vas omiljeni italijanski klub, igrac italijanske lige...

 
deal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna se ko je najbolji klub na svetu.FORZA MILAN
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juventus osvaja provereno.Ima dosta kandidata za titulu jer italijanska liga je najjaca na svetu.Inter, Milan, Udineze...sve su to extra klubovi ali JUVE je JUVE da se ne lazemo.
 
dekiboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 4

PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inter, ali i milan je u kombinaciji.
 
YUGO4EVER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2004
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ocekujem da ce inter dobiti titulu...
bilo bi pravo. Ja isto navijam za nji i vec sam jednom bio na mecu, i bilo je "disco furijozo Very Happy "
 
forza-inter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 7
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste gledali sinoc MILAN - INTER ne mogu da verujem da inter prima onakve golove
 
arnellll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 180

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milan osvaja mada su mi dragi i Juve i Inter
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 5:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ali nekako bas uvek pratim tim gde Sinisa Mihajlovic i Dejan Stankovic igraju. Do neke godine sam zato gotivio Lazio a sad mi je ipak Inter najzanimljiv postao, a moze se reci i zbog Adriano i van der Meyde. Ne znam zasto su ovu godinu tako slabo poceli ali mislim da ce u iducu godinu da naprave veliko iznenadjenje. Ekipa ne moze da dodje do titule ako samo igra nereseno!

Sta se ovogodisnjeg sampionata tice, ce sigurno do kraja da bude zanimljivo, a ipak mislim da ce AC Milan da bude jaci i da ce mozda i ligu sampiona da osvoji, ma da bi zeleo da FC Chelsea igra kao protiv Barselonu & Bajern i da budu prvaci Evrope.
 
Dulox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Juventus sigurno osvaja, a najbolji su Zlaja i Zambrotta.
 
mmacek15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 148

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milan osvaja a ne Juve
 
edo1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: germany

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da milan ima najbolje karte, jer jednostavno ima publiku iza sebe. svi se sjecamo utakmica na delle alpi-u pred 18.000 gledalaca (60.000 kapacitet), na prema 60.000 utakmica na meazzi. Pred kraj sezone mislim da to moze da postane 12. igrac milana i sa tim odlucujuca prednost
 
zokan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milan je najjaci. Ima sjajne pojedince,Kaka, Sevcenko,Pirlo itd.
Juventus ima najboljeg trenera tako da je sve u igri.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Italijanska Serie A Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon