www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Italijanska Serie A
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Vas favorit?
Juventus
32%
 32%  [ 28 ]
AC Milan
29%
 29%  [ 26 ]
Inter
26%
 26%  [ 23 ]
AS Roma
6%
 6%  [ 6 ]
Lazio Rom
1%
 1%  [ 1 ]
Sampdoria
0%
 0%  [ 0 ]
Fiorentina
1%
 1%  [ 1 ]
drugi tim...
2%
 2%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 87

Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladeling je napisao/la sledeće:
Juventus je zestoko kaznjen, i kazna je ravna slanjem jos jedan rang nize nego sto je i dobio, jer ipak, startovati sa -30 bodova...znaci nema Juventusa dve godine u Seriji A Smile

O ovome sam i ja razmisljao.Juventus jeste dobra ekipa ali ne znam da li ce uspeti da budu prvi u Seriji B sa ovim -30 Confused



_________________
Master
 
Edigis83
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1345

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inter da uzme skudeto???? JA mislim da mi to necemo skoro doziveti a dobro, cuda su moguca, ali retka...

Minus 30 bodova je puno, italijanska druga liga nije kao nasa,
kad bi ostali svi igraci u timo mozda bi mogli da se bore za seria A, ali posto su se svi vec skoro razbezali, tesko ce biti i da ostanu u drugoj ligi!
Prosle godine zadnji tim koji je opstao u drugoj ligi imao je 47 bodova, cini mi se, ako gresim nek me neko ispravi. Al ako je tako treba im nekih 80 bodova samo da bi ostali u drugoj.... 80 bodova = 27 pobeda. To je dostiyno, al za seria A tesko.....

Juve ce se oporaviti od ovoga i brzo doci do trece zvezdice na dresu!!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

19/07/2006 | Izvor: B92, AP
Kalčo:Žalili se svi, čak i tužilac!

Čelnici sva četiri kažnjena kluba u skandalu sa nameštanjem rezultata u italijanskoj Seriji A - Juventusa, Fjorentine, Lacija i Milana - žalili su se na odluku sportskog tribunala kojom su, po sopstvenom mišljenju, drastično kažnjeni.

Međutim, žalbu na presudu danas je podneo i tužilac u tom slučaju, smatrajući da su kazne za sve klubove blage. Tužilac Stefano Palaci zatražio je da Juventus bude prebačen u Seriju C, a Milan, Fjorentina i Lacio u seriju B, iz koje bi takmičenje počeli sa 15 bodova manje.

Epilog ovih žalbi biće poznat za nekoliko dana. Podsetimo, Juventus je završio u Seriji B, u kojoj će naredne sezone startovati sa 30 bodova manje, Fjorentina sa 12, a Lacio sa 7 bodova manje.

U međuvremenu, istražitelji u Napulju, Rimu, Parmi i Torinu vode odvojene istrage povodom prevara, ilegalnog klađenja, utaje poreza i lažnog vođenja finansijskih knjiga. Istrage u tim slučajevima trajaće mesecima, najavljeno je u Italiji.

_________________
I C E M A N
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konačno šansa da Inter osvoji titulu, ali mislim da i Roma ove godine ima sjajnu šansu da se vrati na tron.
Juve će profitirati jedino što će zaraditi silne para na prodaji sadašnjih igrača, a za dve godine će napraviti novu ekipu i krenuti u nove pobjede u Seriji A, za ove ostale nisam siguran, Lazio i Fiorentina će se namučiti

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Edigis83
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1345

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lacio se sigurno nece vratiti odmah u seria A, juve isto tako, tresko je to, al fiorentina bi mogla.... Imaju ljudi iskustva sa tim prebacivanjem u nize lige
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebao je i AC Milan biti kaznjen slanjem u drugu ligu kao i Juve i drugi timovi. Hebes ga kad imaju Silvija B. za ledjima pa cigani ostaju u Serie A zbog politickog mocnika... Sad

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da je i Milan trebao da odleti u Seriju B ali sta da se radi...Kada se udruze kriminal i politika samo najsnalazljiviji opstanu...

Ja mislim da ce Lacio i Fiorentina jako tesko uspeti da se vrate u Seriju A, dok Juve ima najvece sanse, mada se i one smanjuju jer su prodali dosta odlicnih igraca + imaju manjak od 30 bodova!!!
Mislim da ce se ove sezone Inter i Roma najvise boriti za prvo mesto ali prednost dajem Inter-u.

_________________
Master
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, moje misljenje je da ako kazne ostanu ovakve kakve jesu sada, da se ni jedna od ove tri ekipe nece ekspresno vratiti u Seriju A, Juventus 100 % nece, jer je prosto nemoguce da nadoknadi 30 bodova zaostatka (sem da ponovo ne namesta utakmice Laughing Laughing Laughing ), a i ove dve ekipe tesko, mada ako bih nekome davao prednost, mozda bi najpre to bio Lacio...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko zna...30 bodova manjka je ogroman teret i da bi se to nadoknadilo potrebno je mnogo, mnogo truda i rada i srece.Juve je i dalje dobra ekipa, mada im je otislo dosta dobrih igraca...Ako ne udju ove sezone u Seriju A, sledece bi trebalo... Confused
Lacio...I Lacio je dobar tim ali znaju da kiksnu bas kad ne treba...
Videcemo...Bice zanimljiva i Serija B ove sezone...

_________________
Master
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Italijanima na ovome. Sada ce imati i najjacu drugu ligu (nije da ranije nisu Smile ).

_________________
Life sucks. Then you die.
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milan najbolji klub najbolji navijavci
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Na vrh strane Na dno strane

Pedjanbg je napisao/la sledeće:
Svaka cast Italijanima na ovome. Sada ce imati i najjacu drugu ligu (nije da ranije nisu Smile ).


Smijurija se nastavlja!!!!!

Evo sad su NARAVNO smanjili kazne, jos malo pa ce biti nikom nista... ma kakvo ciscenje. Bljutavo do beskraja.



Samo Juve u drugu ligu

Drugostupanjski talijanski sportski sud bitno je smanjio kazne nogometnim prvoligašima umiješanim u skandal oko namještanja utakmica.


Jedino je Juventus izbačen u drugu ligu, dok će ostala tri kluba, Lazio, Firorentina i Milan, umiješana u skandal namještanja rezultata u sezoni 2004./05. započeti sljedeću sezonu u prvoj ligi, ali s različitim negativnim bodovima.

Lazio i Fiorentina su vraćeni u prvu ligu u odnosu na odluke prvostupanjskog suda, a Milanu, koji je ostao u prvoj ligi, ali bez mogućnosti igranja u Ligi prvaka, sada je dopušteno igrati u najvažnijem europskom kupu.

Predsjednik drugostupanjskog sportskog suda Piero Sandulli iznio je u utorak navečer kazne koje je sud odredio nakon vijećanja od ponedjeljka navečer, pošto je saslušao žalbe odvjetnika klubova na odluke prvostupanjskog suda.

Lazio, koji je u prvoj presudi bio izbačen iz prve u drugu ligu uz još 7 bodova kazne, ostaje u prvoj ligi, ali će startati s minusom od 11 bodova.

Milan, koji je bio kažnjen s 15 bodova, ali ostankom u prvoj ligi, s time što je za prošlu sezonu bio kažnjen s čak 44 boda pa nije mogao nastupiti u europskim klubovima, sada je kažnjen sa 30 bodova minusa u prošloj sezoni i omogućeno mu je sudjelovanje u Ligi prvaka, te starta s minus 8 bodova.

Juventus je izbačen u drugu ligu, ali će startati s minus 17, a ne s minus 30 bodova kazne, s koliko je bio kažnjen na prvostupanjskom sudu, što ga je praktički primoralo na dvije godine borbe u drugoj ligi.

Fiorentina, koja je prvotno bila izbačena u drugu ligu s još 12 bodova minusa, vraćena je u prvu ligu i starta s 19 bodova minusa.

Ako neće biti žalbi upravnom sudu, talijansko prvenstvo će krenuti redovito 26. kolovoza. Smanjene su i kazne dužnosnicima klubova.

Italija je u utorak trebala prijaviti UEFA-i klubove koji će sudjelovati u europskim kupovima, ali je rok produžen za 24 sata, jer se kazne odnose i na prošlu sezonu, odnosno izmijenjena je konačna tablica prve talijanske nogometne lige sezone 2005./06.


Source: net.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Italijanska Serie A Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon