www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Italijanska Serie A
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Vas favorit?
Juventus
32%
 32%  [ 28 ]
AC Milan
29%
 29%  [ 26 ]
Inter
26%
 26%  [ 23 ]
AS Roma
6%
 6%  [ 6 ]
Lazio Rom
1%
 1%  [ 1 ]
Sampdoria
0%
 0%  [ 0 ]
Fiorentina
1%
 1%  [ 1 ]
drugi tim...
2%
 2%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 87

Autor Poruka
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci sem...BRUKA I SRAMOTA!!!
I posle neka mi neko kaze da je i Svetsko prvenstvo bilo regularno...Pa sve je to planirano da bi se smanjile kazne klubovima...Gde cete da u zemlji svetskih prvaka najbolji klubovi ispadaju u drugu ligu, pa stvarno nema smisla Mr. Green
Sramota je da jedan klub koji je namestao utakmice igra Ligu Sampiona, Sramota!!! Ja sam nesto slicno ocekivao, samo nisam verovao da ce tako bas nisko da se spuste i da dozvole cak Milanu da ide u Ligu Sampiona...
Nema pravde, da je ima isli bi svi koji su namestali dva ranga nize, pa neka drugi put razmisle da li im se isplati da namestaju!
I nema smisla da doticni gospodin stalno prica o nadmocnosti Italijanskog prvenstva i njegovih klubova, kao prvo igraju los fudbal, koji ni malo ne moze da se poredi ni sa Spanskim ni sa Engleskim, reprezentaciju nemaju nikakvu, osvojili su SP onako kako su osvojili - SVI znamo kako, i zato nije umesno pricati o "superiornosti" takve reprezentacije i takvih klubova!!!Mozes ti da volis takav fudbal, ali nemoj nama soliti pamet o njihovoj "superiornosti", jer nisu oni dzaba Žabari - svi ljigavi, ...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Pedjanbg je napisao/la sledeće:
Svaka cast Italijanima na ovome. Sada ce imati i najjacu drugu ligu (nije da ranije nisu Smile ).


Smijurija se nastavlja!!!!!

Evo sad su NARAVNO smanjili kazne, jos malo pa ce biti nikom nista... ma kakvo ciscenje. Bljutavo do beskraja.

Hehe, druze smejao si se i za vreme svetskog prvenstva. Wink
Oni bar vise svoje ne kriju pod tepihom.

vladeling je napisao/la sledeće:
Sta reci sem...BRUKA I SRAMOTA!!!
I posle neka mi neko kaze da je i Svetsko prvenstvo bilo regularno...Pa sve je to planirano da bi se smanjile kazne klubovima...Gde cete da u zemlji svetskih prvaka najbolji klubovi ispadaju u drugu ligu, pa stvarno nema smisla Mr. Green
Sramota je da jedan klub koji je namestao utakmice igra Ligu Sampiona, Sramota!!! Ja sam nesto slicno ocekivao, samo nisam verovao da ce tako bas nisko da se spuste i da dozvole cak Milanu da ide u Ligu Sampiona...
Nema pravde, da je ima isli bi svi koji su namestali dva ranga nize, pa neka drugi put razmisle da li im se isplati da namestaju!
I nema smisla da doticni gospodin stalno prica o nadmocnosti Italijanskog prvenstva i njegovih klubova, kao prvo igraju los fudbal, koji ni malo ne moze da se poredi ni sa Spanskim ni sa Engleskim, reprezentaciju nemaju nikakvu, osvojili su SP onako kako su osvojili - SVI znamo kako, i zato nije umesno pricati o "superiornosti" takve reprezentacije i takvih klubova!!!Mozes ti da volis takav fudbal, ali nemoj nama soliti pamet o njihovoj "superiornosti", jer nisu oni dzaba Žabari - svi ljigavi, ...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ma taj fazon brate!!! Very Happy Naravno da su svi ljigavi, samo im reci.
Slazem se, prvenstvo je bilo namesteno. Nase je protiv Argentine pokrao sudija. Sramota!
Potpuno mi je razumljiva vasa revoltiranost cinjenicom da ce Milan igrati ligu sampiona, jer je cak i ljudima sa vasim poznavanjem fudbala sasvim jasno da ce Milan ponovo biti najjaci tim u tom takmicenju.
Hehe, najjaci tim u Evropi mora u svojoj ligi da namesta utakmice. Pa sta onda reci za takvu ligu? Wink

_________________
Life sucks. Then you die.
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pedjanbg je napisao/la sledeće:

Ma taj fazon brate!!! Very Happy Naravno da su svi ljigavi, samo im reci.
Slazem se, prvenstvo je bilo namesteno. Nase je protiv Argentine pokrao sudija. Sramota!
Potpuno mi je razumljiva vasa revoltiranost cinjenicom da ce Milan igrati ligu sampiona, jer je cak i ljudima sa vasim poznavanjem fudbala sasvim jasno da ce Milan ponovo biti najjaci tim u tom takmicenju.
Hehe, najjaci tim u Evropi mora u svojoj ligi da namesta utakmice. Pa sta onda reci za takvu ligu? Wink


Kao prvo, nemoj to "Ma taj fazon brate..."...to je recnik za ulicu, nemoj mi te fore Wink
Drugo, ono tvoje "i ljudima sa vasim poznavanjem fudbala" je prilicna glupost, jer ti nisi nikakav ekspert koji ce da procenjuje ko se koliko razume u fudbal, po mom misljenju ti veze nemas sa fudbalom, recimo, i sta sad, jel to tacno? Zato, svako se razume dovoljno, onoliko koliko zeli i koliko ga prati, a nasa misljenja se razlikuju. Tvoje misljenje je ovde prilicno izdvojeno, sto govori o tome koliko nisi realan... Wink
A komentar da je MIlan bio najjaci u Ligi Sampiona je jedna velika nebuloza, najblaze receno! Ja licno ne volim taj Celsi, navijam za Barselonu, ali priznajem da su po kvalitetu to dva najbolja kluba, nijanse su odlucivale, ali je neumesno govoriti da tu spada i Milan...Ako hocemo realno, Juventus je u svakom slucaju jaci klub od Milana - po igracima i igrama, a po tome ko ima jaca "ledja", to smo svi videli, samo tu je Milan jaci Wink
Da, sta reci za takvu ligu, sem da je jadna...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milan tu ne spada? Jel se ti secas proslogodisnjeg polufinala? Pa oni su jedini nadigrali nalozene Katalonce. Na kraju ih je izbacio ponisten pogodak. Najjaci mi je bio jedan "fudbalski strucnjak" sa izjavom: "Kako znam da bi Barsa prosla da gol nije ponisten? Pa prosto znam!". Ja isto tako znam da ne bi.
Neverovatno koliko je nas "izdvojenih" "pogodilo" ishod svetskog prvenstva. Za to stvarno i nije bilo neophodno neko narocito poznavanje fudbala, slazem se. Neke stvari su prosto ocigledne. Wink

_________________
Life sucks. Then you die.
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa tobom se izgleda ne vredi upustati u diskusiju, ti gledas ...ne mogu to da opisem, reci cu ti kako...Kao kada se konjima stavi ono na oci(naocari, oglava ili kako vec to zovu...) pa gledaju strogo pravo, nigde sa strane, e tako i ti gledas, samo Milan i Italijani, drugi su svi nula...Pa pogledaj zivota ti koliko je u toj istoj Italijanskoj ligi Milan, taj "najjaci tim" imao penala sudjenih, i onda reci da nisu namestali, i da je realna ova kazna koja je odredjena...Ne vredi, ti ces ponovo naci izgovor, iako to nece biti ponovo nikakav odgovor, ali ti si takav, zato pisi, pa nek tvoja ostane poslednja, iako nije tacna... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo da sam ja istu stvar pomislio za tebe. Uvidjas li problem? Ja cu reci da sam ja u pravu, ti ces reci da si ti, ali cinjenica je jedna - Italija je svetski prvak. Wink

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Edigis83
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1345

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu Milan manje namestao, sve su ih trebali podjednako kayniti i gotovo

_________________
Voli i budi voljen
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

26/07/2006 | Izvor: B92, Reuters
Italija: Umesto kazni, samo "packe"

Apelacioni sud posle žalbi smanjio je kazne klubovima koji su učestvovali u skandalu oko nameštanja utakmica u Italiji, saopštio je u utorak uveče u Rimu predsednik federalnog suda Piero Sanduli.

Prema novoj odluci, Juventus ostaje u Seriji B, ali će sezonu početi sa -17 bodova, a ne -30 prema prvobitnoj odluci.

Fiorentina je vraćena u Seriju A, ali će sezonu početi sa minus 19 bodova, dok je Lacio, takođe, ponovo u eliti, a u novoj sezoni startuje sa minus 11 bodova.

Čini se da je najbolje prošla ekipa Milana koja je i prema prvobitnoj odluci jedina ostala u Seriji A, ali sa minus 15 bodova. Sada je i ta kazna smanjena na "samo" minus 8 bodova čime ekipa Silvija Berluskonija može čak da se uključi u borbu za titulu, jer za razliku od Juventusa nije rasprodala ekipu. Milanu je smanjen i broj oduzetih bodova iz prošle sezone, i umesto 44 sada iznosti 30. Klub će moći da se takmiči u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Na odluku federalnog suda klubovi više nemaju pravo žalbe, što znači da su ove odluke konačne. Sud je potvrdio petogodišnje suspenzije bivšim funkcionerima Juventusa Lučanu Mođiju i Antoniju Điradu, ljudima zbog kojih je izbio skandal oko nameštanja mečeva, što je na kraju dovelo do kažnjavanja klubova.

Ovu odluku burno je pozdravilo stotine navijača Lacija ispred hotela u kome su kazne saopštene. Gradonačelnik Torina Serđo Kjamparino pozdravio je odluku o ublažavanju kazne, iako je ocenio da je prestroga.

"Iako je ovo žestoka kazna za Juventus, bolje je nego što je bilo. Sada postoje uslovi da avantura u Seriji B potraje samo jednu sezonu i da se klub odmah vrati u elitno takmičenje", rekao je Kjamparino.

_________________
I C E M A N
 
$dzoni$
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 134
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebali su da izbace i Milan u seriju B pogotovu sto sad igraju najverovatnije protiv Zvezde,a trebao je Palermo da igra.Kakva je ovo ne pravda ako je i Juve kaznjen treba i Milan da bude
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 7:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

$dzoni$ je napisao/la sledeće:
Trebali su da izbace i Milan u seriju B pogotovu sto sad igraju najverovatnije protiv Zvezde,a trebao je Palermo da igra.Kakva je ovo ne pravda ako je i Juve kaznjen treba i Milan da bude

E Dzoni a sta ocekujes, ciganerija i ciganska posla idu ruku pod ruku. Kao sad ce to sve zaustavit namjestanje rezultata i korupciju... Ha ha ha ha ha ha ha ha ha...
Tko ne zna Talijane taj bi se jos i iznenadio. Tko ih zna i ne cudi se!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

01/08/2006 | Izvor: B92, Beta
Nova žalba Juventusa

Italijanski fudbalski klub Juventus uložio je drugu žalbu protiv odluke o vraćanju ekipe u Seriju B zbog nameštanja rezultata.

Apelacioni sportski sud potvrdio je prvobitnu odluku da će Juve biti izbačen iz Serije A, ali mu je smanjio bodovnu kaznu, tako da će torinski klub sezonu početi sa 17 bodova minusa, umesto 30. Klubu su i oduzete dve titule iz poslednje dve sezone.

Juventus je odmah najavio žalbu Italijanskom olimpijskom komitetu (CONI), koju je i uložio. To je poslednja sudska instanca u oblasti sporta.

Juventus je, medjutim, rekao da će sa žalbom ići do kraja, to jest i do civilnog suda.

_________________
I C E M A N
 
dosic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 33
Mesto: BECEJ

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel Milanu oduzeta titula za sezonu 2005/06 ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Italijanska Serie A Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon