www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Napravit kucu u domovini??
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
liki23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: Napravit kucu u domovini?? Na vrh strane Na dno strane

za ljude koji zive u inostranstvu naprave kucu u domovini zakljucaju je i vrate se nazad???

a ludog li naroda Shocked


 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja to isto kazem hahahahahaha al nema ko da me cuje hahahahaha ovde ljudi polude i umisle da ce da zive 200god pa zidaju hahahahaha ejjjjjjjj pa bolje je mesec dana u hotel nego da udjes u tu kucu posle god dana hahahahahaha a ta kuca u kojoj niko ne zivi i u koju odes je katastrofa -crna paucina od plafona skoro do poda,vazduh smrdi,sve puno prasine hahahahahahaha pa se onda ubijas cisceci to sr**je i od odmora nema nista hahahahahaha
 
skika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 40

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su mladi ljudi vecinoma otisli iz Srbije trazeci bolji zivot. Godinama su sticali nesto i verovatno zele svoju starost da prozive u svojoj rodjenoj zemlji, te zato grade kuce. A da se ne lazemo-ima i onih koji samo zele da se pokazu-ima se,moze se!

_________________
Zasto sve sto je lepo ima kraj, Zasto je samo sunca vecan sjaj...
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
liki 23
za ljude koji zive u inostranstvu naprave kucu u domovini zakljucaju je i vrate se nazad???

a ludog li naroda


pa ja ti pravim kucu na zlatiboru i kad bude gtova imam nameru da je izdajem a kad zelim sam da se malo odmorim od svega imam gde to je 3-4 puta godisnje i za te 3 nedelje dok sam tamo nece se izdavati . ja mislim da je to veoma pametno sto radim 8)
 
mlada-zupa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: Aleksandrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos nisam stigo do toga!! moj otac je sasidao kucu u domovini {Alksandrovac Zupski}!! i ja to vidim vrlo pozitivno jer do pre pet godine smo uvek bili kod strica {koij je ostao u domovini} a tamo kada svi otidjemo dole nakupimo se po 20 u kucu jer u to vreme dodju i baba i deda i cela familija!
Citat:

liki 23
za ljude koji zive u inostranstvu naprave kucu u domovini zakljucaju je i vrate se nazad???

a ludog li naroda

i ja to nevidim bas tako jer kod nas u kuci zive cukun deda i baba potome da oni sada imaju veci komfort i kuca nije prazna !!
New Spiral New Spiral

ali neznam ja sam jos mlad ali ako da bog zdravlja i jacu kucu da napravi gde mogu da otidjem na ferie ipak su to 6 nedelje godisnje i ja volim da idem u domovinu! i nekad moja deca za puno.... puno ...... bas puno godina
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj otac je kupio stan u Kragujevcu i sestra od moje mame (tj. tetka) zivi tamo, tako da stan nije prazan...

Posto mi je tata rodom iz Rataje (kod Aleksandrovca) ima i tamo malu kucicu i tamo zivi njegova sestra od tetke i njezina majka. Znaci i ta kuca nije prazna, vec je neko "cuva" i odrzava.

Kucu koju smo imali dole na Kosovu (Vitina) vise nemamo, jer je to sruseno! Confused
 
sopocanka111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 64
Mesto: Cikago/Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 5:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, ja i moja porodica vec imamo kucu tamo, ali planiramo da je bolje sredimo kada se moji roditelji vrate tamo, ali ne razumem zasto ljudi izgrade kucu tamo i zakljucaju je i vrate se u inostranstvo, ta kuca ce samo da propada tamo ako je niko ne odrzava celu godinu ili dve! Rolling Eyes

_________________
HOCU KUUCCIIII
 
Srpkinja80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 51
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne vedi toliko vise kucu da se pravi u svoju domovinu...treba da se odrzava i par puta ici u godinu.Neke ljude nemaju ni odmor ili ne stignu da idu toliko puta dole dosta je jednom ako se uspe.Ja i tako uzimam stan dole kad sam vise se isplati nego ovako,kuca treba da se cisti i svega..lepo imati mira u svoju kucu i bastu ali kad nismo dugo dole i jednom da idemo dole ne vedi.

_________________
srce Beograda
 
pilot01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 29 Sep 2004
Poruke: 67

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno kucica u okolini grada, i jednoga dana (ako to pozele moja decica), zivot u njoj.
ako se drugacije odluci, pa poklonicu je bratu.
 
WebWalker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 9
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covece ostavi se domovine i sedi tamo!
A ako bes imas love za bacanje , posalji malo!
 
Zlajabeg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2005
Poruke: 10

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako imas love dobro je kupovati nekretnine u domovini, kad nisi tu mozes izdavat a i uvek imas negde kada se vratuis
 
Djole_i500
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 74

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam sta da kazem, ali na foru je da kad odete dole da ne kaze narod, otisao u inostranstvo a nije ni kolac udario na kucu.
iskreno nisam za to da se imaju vile itd, dok moji stvarali dok mogli.mada i razumem ih, jer kada se vrate dole, a bice to uskoro imace sav potreban konfor i sve sto je potrebno za zivot, tako da nije uzalud bacen novac.
Pre bih investirao u nesto sto donosi para tokom godine nego neke kucerdace da propadaju.dole stvari propadaju od nekoricenja. mada sam ipak za nesto izmedju, a ovde gde smo ustoliceni da napravimo sebi kuce, a ne smucati se po nekim stanovima.Iskreno pre bih u ch kupio kucu, nego u yugi sagradio dvorac
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Napravit kucu u domovini?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon