www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Napravit kucu u domovini??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 5:18 pm    Naslov poruke: Re: Napravit kucu u domovini?? Na vrh strane Na dno strane

liki23 je napisao/la sledeće:
za ljude koji zive u inostranstvu naprave kucu u domovini zakljucaju je i vrate se nazad???

a ludog li naroda Shocked


Pa mi imamo 2 kuce u Vladicinom Hanu,
cale mi ima stan u Beogradu i kucu u Pancevu...
A u vecini su te kuce ostale od pre, ljudi su ziveli tamo i kad su otisli u ''inostranstvo'' pustili su jih, jer se nije isplatilo jih prodavati...
A to sto si neki posle jos dodatno izgrade kucu, to nije ludo Rolling Eyes ..
lepo kad dodju u ''domovinu'' imaju lepo gde da budu za to vreme...
a ne da mole kod koga cu i kako ce... Wink



_________________
 
randi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: hi Na vrh strane Na dno strane

to je najvisa , da covijek ima po stare dane da se vrati, pa da kaze da ima nesto
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi imamo kucu dolje jer idem cesto pa da imamo gdje doci
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Re: Napravit kucu u domovini?? Na vrh strane Na dno strane

liki23 je napisao/la sledeće:
za ljude koji zive u inostranstvu naprave kucu u domovini zakljucaju je i vrate se nazad???

a ludog li naroda Shocked


Dobro jednu, imas gde da ides kad se vratis dole. Sta mislis napravimo po dve/tri. Imamo jednu kucu blizu centar sela, u njoj nismo usli zadnjih 5 godina.

_________________
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako!
Ali zato treba sto pre otici dole...jer u suprotnom sve propada
 
randi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: hi Na vrh strane Na dno strane

da, ne veliku ali svoju pa da imas gdje da dodjes da ostaris
 
srbijadolondona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 36
Mesto: London

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:00 am    Naslov poruke: samo Beograd Na vrh strane Na dno strane

za koju godinu ce svi dolaziti u Beograd da kupuju nekretnine.Tako je sada u Sofiji i Bukurestu,....

_________________
A vi , kako te?
 
mimo
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 251

vietnam.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlajabeg je napisao/la sledeće:
Ako imas love dobro je kupovati nekretnine u domovini, kad nisi tu mozes izdavat a i uvek imas negde kada se vratuis


E ovo mi se do sada najvise svidjelo....

A da docaram i zasto:

Moj stari je prvi put pravio kucu pocetkom sedamdesetih jer kao ono brzo ce on nazad cim zaradi neku paru..
samo to (da zardi neku paru potraja oko 20 godina)
Krajem osamdesetih se bio odlucio kao ide on nazad, al je*iga kuca je stara a naravno i mala, a i standard nije ist, sto znaci rusi, prosiruj renoviraj it.
Kad je kuca bila gotova nije se mogao vratiti zbog nekih okolnosti (samo njemu znanih), pa je odgodio povratak za nekih par godina.
I Tako osta kuca "stojeci" sama sve do `92, a posle toga samo temelj. (Tako je nazalost prosao najveci broj kuca kod nas u posavini)
E mome starom ne ostade nista drugo nego da po treci put pravi kucu, jer zbog toga je i otisao u inostranstvo (da zaradi pare, napravi kucu ....)
Sada je kuca ponovo prazna vec nekih 6-7 godina. Kad mog starog pitam kada ce da se vrati posto je sad vec u penziji a i djeca su odrasla, on mi odgovara: Sta cu ja tamo, tamo nemam vise nikoga sva mi familija ovdje.. ( a i kucu nije on pravio zbog sebe nego "kao" zbog nas djece.

E nekami sad netko kaze da ti nasi ljudi imaju sve daske u glavi.
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zelim da pravim kucu u Srbiji, dovoljno je ovo sto imam kod svojih roditelja vec

Nego, zelja nam je da kupimo neki stan,cisto da imas gde da smesstiis stvari kad dodjes.
I ovako si non stop negde u putu,u gostima itd.
Ne zelim da provodim po 6-7 nedelja sredjujuci kucu i viseci po Srbiji
Hocu da malo obidjem svet, i pokazem deci nesto

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sve sto znam ljude u dijaspori imaju stan ovdje a i vani
Pa nije lose biti dijasporac
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam pravila kucu pravili su je moji starci kad im je trebala hvala Bogu jos je u redu. I bas mi je drago sto je imam u rodnom gradu tako da kad imadnem djecu vodit cu ih tamo da vide gdje sam zivjela ko djete.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e slazem se sa time da svi naprave kucu i zakljucaju je
a u dijaspori zive u nekim jadnim stanovima





P.S. Bez vredjanja molim Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Napravit kucu u domovini?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon