www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Napravit kucu u domovini??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
anđelina_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 64
Mesto: CH - Bern / BiH - Rudo - Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi smo zazidali kucu u novoj topoli odma pored kuce moga dede, a posto je prepisao kucu na moga strica smo milili da napravimo kucu. pre 7 god kad smo poceli sam se smijala mojim roditeljima, kao ne treba nam to sve i tako...

a sad, sve sto vise starim, sam sretnija da znam da imam sigurno gde da udjem kad odem na odmor, 15 km od banja luke, granica 30 minuta od kuce more 3 sata sa autom... sta ces vise ?

moji roditelji se svedno vracaju cimmoj otac se penzionise...

kupicemo lokale i njih izdavati tako su planirali =)


 
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa roditeljima imam dve kuce u srbij planiramo trecu jer kad tad se vracamo svi dole mozda ne zajedno ali vracamo se....... Very Happy
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne vidim razloga, mislim da je dom tamo gdje zivis, a ne da u njemu svratis u nekih 5-10 godina, ovisi koliko si daleko.
 
EVIL ANGEL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 154

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Novom Sadu najverovatnije......kucu ili 2 stana za moje roditelje....



[Edit by *miss jr*: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________
 
nanica123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 28 Maj 2008
Poruke: 84

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imamo kucu i tamo i ovde........da nemamo dolje kucu nevjerujem i da bi tako cesto isli na odmor"kuci"
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo sam danas gledao cene placeva i montaznih kuca, i mislim da ce jedna u Grockoj definitivno da se podigne...
Vec polako sebi stavljam to za cilj u glavu Smile

Boze pomozi !
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 06, 2008 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moji roditelji i ljudi te generacije su pravili "vile" po Srbiji Laughing meni je drago da imam gde da odem kada idem dole (to ce meni i da ostane) ne planiram nikakvu izgradnju kuce kao i dve trecine mojih vrsnjaka mozda kupovinu stanova za izdavanje. Wink
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nas dvoje imamo dosta nekretnina dole i to u razlicitim gradovima, sto mog , sto njegovog,, tako da bi bilo idiotski da jos nesto kupujemo preko. mozda negde u spaniji, mozda u nemackoj,na nekom ostrvu, ne znam ali sigurno ne dole. iovako propada ono sto je prazno i gde se ne zivi.

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
pedja2121
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Avg 2008
Poruke: 19

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 11:26 am    Naslov poruke: pa da stvarno cudno Na vrh strane Na dno strane

prave vile i gradove u rodnom mestu a u inostranstvu zive kao podstanari ali tako vecina nas zivi u inostranstvu jer je ovde sve skuplje i prema tome i kuce i stanovi i ljudi zele da zaborave kako ovde zive kad odu u srbiju
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 5:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi treba da obezbede zivot tu gde jesu na prvom mestu a ne ko sto neko rece prave vile i hvale se a ovamo im zivot nula, ako se u mogucnosti naravno lepo je imati stan ili kucu u svojoj domovini... Ipak ako zivimo u dijaspori mi cemo ici par puta godisnje, jednom, vrlo retko il nimalo znaci to je pod kljuc. Confused sve zavisi od obaveza i zelje za domovinom. U domovini imam stan tako da kad idem, idem na svoje tako isto i ovde. Sredi prvo zivot tu gde jesi i izgradi nesto za sebe i svoju familiju a u domovini ako i kad se moze.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Počeli smo da je pravimo prije rata, došli do druge faze, puće, i eno je, stoji, propada, nema se sad para za to... Vjerovatno če se prodati i zemlja i ono šta je na njoj... Imamo gdje otič ako se več ide dolje... A da bi ja nekim slučajem došo do para, kupio bi stan u gradu, vjerovatno u SA!

Sanja svinja kukuruz

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam sto pokretac ove teme narod sto je napravio kucu ili sto je pravi naziva ludim???

Mi smo kucu jos prije rata napravili u bosni, posle rata smo je renovirali i sad svako 15 dana idemo u tu nasu kucu u Bosni. Tu je da imamo gdje otic, da se nemoramo nikome drugome molit da prenocimo kod njega. Sretna sam sto imamo kucu. i to mi je sasvim normalno a ne ludo. Ludi su mi ovi sto radije idu po hotelu nego da si obezbjede nesto za starije dane.

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Napravit kucu u domovini?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon