www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Klub "Noćne Ptice"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 10, 2009 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a tebi niko da svirne.... cccc.... kakav si maler... Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


_________________
Ja sam bio pogresan..... kad sam ti stavio ruku na rame...
Tamo je drzao dugo i govorio rijeci...
Ja sam bio pogresan... kad sam trazio da mi kazes... koja si strana....
Postoje pravila igre... ti znas da ne mozes sama....
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 10, 2009 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li koga? Mr. Green

_________________
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 10, 2009 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jutro svima

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 10, 2009 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nigde zive duse

_________________
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 10, 2009 10:55 pm    Naslov poruke: Marina Tadic - jos sam ona stara Na vrh strane Na dno strane

veccee svima Cool

nego nema konobarice vecc dugo Confused Shocked Shocked Shocked

pa ajde muzika za drustvo koje uskoro krece u grad Wink

Marina Tadic - jos sam ona stara


_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

propade nam klub Laughing

_________________
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 14, 2009 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Khm, khm Laughing

Eto malo ne dodjes na net i odma ti uzmu klub Mr. Green Mr. Green Mr. Green e to nece da moze tako Laughing ja sam jos uvek glavni vlasnik ovog kluba Laughing Embarassed licenca je jos uvek pod mojim vlasnistvom Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Salim se, drago mi je da klub i dalje radi i da funkcionise i drago mi je da je moja draga prijateljica i suvlasnica sweetlady pokrenula opet klub Wink Wink Embarassed Embarassed

Samo da vas pozdravim sve i da cmoknem drage dame koje su me zaboravile Wink Wink Embarassed Embarassed

_________________
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 15, 2009 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 16, 2009 8:12 pm    Naslov poruke: Dzenan Loncarevic - a ja Ludujem Na vrh strane Na dno strane

vece svima

nema konobarice Crying or Very sad mora da je veeoma zauzeta kada ne odrzava klub Embarassed Wink

nego ajmo jednu pesmu za pred izlazak Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Dzenan Loncarevic - a ja Ludujem


_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 16, 2009 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesho79 je napisao/la sledeće:

Samo da vas pozdravim sve i da cmoknem drage dame koje su me zaboravile Wink Wink Embarassed Embarassed


Drug, dame te nisu zaboravile, ne brini Smile cmokic

_________________
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 27, 2009 2:32 pm    Naslov poruke: MS Stojan - doktor za grudi Na vrh strane Na dno strane

dan svima koji ualze ponekad u klub a i onima koji joss ne Mr. Green Mr. Green Mr. Green

nego ajde posto nam joss nema knobarice i suvlasnika da pustim jednu pesmu za razonodu Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

MS Stojan - doktor za grudi


_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 28, 2009 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Valter Mr. Green Laughing Laughing Laughing Hvala za ambijent u klubu i pesme ali ova poslednja ti je Arrow Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Izvoli Wink Very Happy


_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Klub "Noćne Ptice" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon