www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nervoza i Apetit
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 14, 2009 5:46 pm    Naslov poruke: Nervoza i Apetit Na vrh strane Na dno strane

Povezanost nervoze i apetita u poslednje vreme se u javnosti vezuje samo za anoreksiju, tj. gubitak zelje za hranom uzrokovano stresnim reakcijama.. al' moze li da ide i u drugom pravcu?

Ja sam licno prisustvovao vishe puta, pogotovo na slavama po Sremu, obrnutom slucaju kad' posle manje svadje, neceg izgovorenog - vishe precutanog, ljudi pocnu bukvalno da prozdiru hranu.

Meni kad' se iznerviram bude muka na samu pomisao na hranu, a ne.. jednostavno imam osecaj k'o da mi se zeludac zatvorio i cak i da neshto pojedem ceo dan bih imao osecaj kako mi "stoji u grlu".




Kako se vi ponashate kad' ste nervozni/iznervirani, da li mozete da jedete i ako mozete koliko kolicinski?
Il' na primer jedete samo posebne vrste.. "prehrambenih proizvoda", tipa samo grickalice, slatkishe, meso.. ?



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.


Poslednja prepravka: Alexns datum Pet Avg 14, 2009 6:32 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 14, 2009 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nervoza - grickam nesto dok cekam "to nesto" Mr. Green
Kad sam "usamljena" i kada mi je dosadno - nesto slatko..
Kad sam uznemirena - no hrana!!!!
Kad sam srecna- hranaaa mi ne trebaaaa

tako otpirlike idu moja stanja Laughing

a mozda i ne.. ko bi to znao Laughing
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 14, 2009 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čuj meni je poznato da, ljudi kada su nervozni
ne mogu da jedu...Dok kada su tužni to mogu,i to pretjerano...
Ja kada sam nervozan ili kada me neka "huja" spopadne nebi mogao da stavim ništa u usta sem cigarete...Ako je malo veća nervoza,ne mogu da jedem čitav dan...
A pošto kod mene dnevno po 300 x skoče živci,zbog posla koji obavljam,
nekako sam to uskladio,pa bez obzira što mi se dešava na poslu,
čim završim radno vreme i nervoza prestaje i mogu da jedem...
A sem toga to je sve do osobe,jer kada jedemo koncentrišemo se na hranu i tako zaboravljamo na probleme...
A na tim slavama i sl,kad se ljudi posvađaju, posvađaju se što su pod uticajem alkohola,
tako da im nervoza može skočiti iznenada,a tako i nestati...
Mislim da se po tome ne može gledati na ovaj problem
jer, određena doza alkohola utiče na nerve,sad kako na koga... Laughing

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 14, 2009 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi, rekao sam slava zato shto se tad' okupimo i vidimo s' njima najceshce.. mada nisu samo te prilike, ima i mnogo drugih samo shto mi ovo prvo pade na pamet. mnogi od tih osoba ne piju alkohol uopshte. ^

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 14, 2009 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa šta znam svako nađe nekakav svoj sistem za spuštanje,
ja recimo pušim ko nenormalan i po tri cigarete na kalemim...
Dok neko trči ili šta znam radi,a vjerovatno i neko nađe
smirenje u hrani,jer kao što rekoh kada jedemo mislimo na hranu
i zaboravljamo na "živac"...
Ljudi se najbolje opuštaju uz hranu i alkohol ali opet ne važi za svakoga eto ti i ja ne možemo jesti kada smo nervozni...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 14, 2009 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otprilike. ^
Mada ono, ni u snu ne mogu da zamislim mene kako sav crven kol'ko kipim u sebi od besa uzmam tanjir i praznim ga brzinom svetlosti.. Laughing

Zanimalo me cisto onako da vidim kako i drugi reaguju, : LOL : je jako lepo objasnila svoja "stanja" Very Happy

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 15, 2009 10:47 am    Naslov poruke: Re: Nervoza i Apetit Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Kako se vi ponashate kad' ste nervozni/iznervirani, da li mozete da jedete i ako mozete koliko kolicinski?
Il' na primer jedete samo posebne vrste.. "prehrambenih proizvoda", tipa samo grickalice, slatkishe, meso.. ?


Ja čim se iznerviram, neki grč me stegne u stomaku, ne da ne razmišljam o hrani... nego mi nije ni na kraj pameti... Neutral Ako je neka velika nervoza ili neki veći stres, tada ne mogu ni zalogaj da uzmem, ceo dan... Confused Ali, recimo... obično uveče, ne znam zbog čega... posle tako nekog stresa prija mi čokolada... ili bilo kakva čokoladica... Čak ni bilo koji drugi slatkiš ne dolazi u obzir, samo nešto čokoladno... Rolling Eyes Možda zbog skakanja endorfina u tom trenutku... Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 20, 2009 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,dosta su povezana ta dva pojma.
Nervoza jako utice na stomak i izaziva probleme.
Sama sam ih osjetila,ali teze je to kontrolisati.
Hajd ti sad ne budi nervozan,ne ide to tako lako.

Neko kad je nervozan i ima probleme prejeda se,trazi utjehu u hrani.
Sve je veci broj ljudi sa viskom kg.
Dok ja,ne jedem tada,ne mogu smisliti hranu.
To se cesto desava:shock:,jedem reda radi Rolling Eyes .
Daleko sam od anoreksije Mr. Green .

Dok ovo pisem boli me zeludac Shocked
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima istine u ovome,ja isto kada se iznerviram nema šanse da bilo šta stavim usta.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
ivaaan_po
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha xD pa trudim se kad sam nervozan da pojedem skoro pola prsta... Wink
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako cu nervozan da jedem kad galamim, da se jos zagrcnem pa eto ti belaja Laughing Wink
Ne jedem nista, niti mi pada na pamet da jedem.
Ako nesto fizikalisem tj radim oko kuce il' kod nekoga u stanju sam da ne jedem po ceo dan. Toliko se zaposlim da zaboravim na jelo.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kada sam nervozna ne mogu nista jesti Neutral Stegne me nesto i uopste nemam vise apetita..!
Jedino sto jest- da sam onda zedna Razz Cim me malo nervoza, odmah mi treba tekucine Laughing

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Nervoza i Apetit Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon