www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nudim
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Razorman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Okt 2004
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I sam probao da nadjem doticnog, tesko da ces uspeti jer nije toliko popularan... btw djani mi je komsija Smile

 
sizici106
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 7

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 8:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i ja da ponudim nesto ... imam sve vrste muzike pa ako vam nesto treba pisite i poslat cu vam Smile
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako neko ima novi album od Badjija, neka mi se javi. Ili se javite Sanjici na mail pa da ona to stavi ovde za sve.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
loop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 14
Mesto: ki

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nekome treba nesto od starih narodnjaka poput Bore Spuzića , Himze Polovine ,... neka se javi uploadovaćemo

_________________
Kroz vatru i vodu dignute glave stazom pobede , casti i slave!
 
EIZO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Nov 2002
Poruke: 1
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako ja se nisam dugo pojavljivao ovde i sad sam video pravila, pa zelim da vam kazem ako nekog zanima bilo sta od Narodne muzike mogu da ponudim Wink
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi kad vec svi nudite aj i ja da vam ponudim veliki izbor narodnjaka i zabavnjaka, mada burazer ima ovde u compu i preko 12 GB tehno i house muziku. Toliko. Aj pozdrav za sve
 
tonik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 17

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam dosta narodne muzike ali me zajebaje sto imam slabu konekciju pa bas to i nece ici uploadom ^^ . Nego ako budem ovih dana u elektri (oni imaju 2Mbit vezu) cu vam poslati na onaj prvospomenuti mail Very Happy

_________________
---->Born To Be Wild<----
 
Milena2608
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 4
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam mali mrav pesmu i spot izvolite Mr. Green

_________________
Tomb Raider
 
mission
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 10

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako puno narodne , zabavne i strane muzike imam
Pa ko voli nek trazi
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad svi nešto nude..........eto da i ja kažem......imam dobru konekciju cable 1024kb/s...........pa ako kome šta treba neka javi.........
imam ok 5gb narodne i zabavne.........1,5gb hip-hop,rmb i sl.........i 1gb Techno........pa ako kome šta treba nek pita..........

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milena2608 je napisao/la sledeće:
imam 2 pitanja? sta ako ne obrisem pesmu posle 24h? i jesu li pesme cele?

hahaahhaahhaah

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
JrJr1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nudim muzu iz filma "Crna macka beli macak" Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Nudim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 2 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon