www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Banovanje 2
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
crash1212
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Sep 2009
Poruke: 16

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 23, 2009 1:36 am    Naslov poruke: Banovanje 2 Na vrh strane Na dno strane

Eto ko šta san oduvik zna da kad neko nije u pravu najlakše je reć u ovom slučaju lock i adio.Ponili ste se prema meni ko prema zadnjoj budali i to ćuvan zapamtit ali dobro nema veze ako vam je u cilju samo banat eto banajte me ode pa opet nešto izmislite protiv mene.

Malo san pregledao članove i vidio da je većini zadnja posjeta nikad a meni je bila kakva takva i znači da mi se je sajt sviđa te da san dolazi redovito samo šta nisan pisa ništa na forumu.Ali opet ponavljan "nekad je bolje priznat nego mislit da si u pravu jer jedna laž uvik vodi u drugu laž i tako u krug".

Fala vam na svemu šta ste učinili ali ja ću i dalje nastavit posjećivat sajt.
Molin sve korisnike da pročitaju post pod imenom Bananje i Bananje 2 te ostavi svoj komentar ode ako ekipa ne odluči lockat i ovaj te mene banat ponovo jer svi tirani vole bit u pravu a svi koji se suprostavljaju moraju bit skršeni.

Fala vam na pozornosti i toplo se nadan dobrom odgovoru jer mi to više znači od ičega


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 23, 2009 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto, zakljucah ja i ovo jer necemo praviti cirkus. Dovoljno si privukao i paznju, administratori ce sve ovo videti i gotovo. Dizanje buna i okupljanje sirokih narodnih masa nikada ovde nije pilo vodu, nije ovo mesto za lincovanje, glasanje protiv moderatora i okupljanje nekih grupica oko sebe.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Banovanje 2 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon