www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Treba mi pomoccccc
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
marko0325
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 6
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Treba mi pomoccccc Na vrh strane Na dno strane

Ako neko zna bio bih mu zahvalan ceo zivot...

Skidao sam neke filmove sa kamere mog burazera. Skidao sam ih preko FIRE WIRE-a.Slika je super ali, jedan film traje 48 min, a zauzima mi 10Gb. A ostale ni da ne pominjem...
Probao am razne programe. Kao sto su No1. DVD Ripper, Dr. Divx... Ali kad ih grebujem slika ispadne mnogo losa.

Potreban mi je svaki savet... Sad

Unapred zahvalan...



_________________
Malo mi je 300 karaktera!!! Wink


Toliko...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je miniDV forumat, i 60 minuta na disku je oko 14gb ako se ne vratam.

Mozes to da prebacis na DVD ako ti treba kvalitet, a mozes i da konvertujes u DivX, samo treba odabrati pravi codec i rezoluciju.

Za prvu varijantu najlakse ti je preko Pinnacle Studio 9, samo tamo ubacis fajl, odes na Make Disk i odaberes DVD i on ce posle par sati rada sam da ti nareze DVD Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
marko0325
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 6
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi mi kazu da je Pinnacle Studio 9 do jaja, ali ja ne mogu ngde da ga nadjem. Nasao sam neku verziju 8.nesto ali nemam registraciju i nece da radi. Ako znas odakle mogu da ga skinem i kako da ga krekujem bio bi od velike pomoci... A koji kodeci su najbolji za to???

_________________
Malo mi je 300 karaktera!!! Wink


Toliko...
 
mp4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 49

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako neces Pinnacle Studio onda probaj Ashampoo Movie Shrink & Burn 2. Evo ti link ako hoces da procitas ocemu se radi.
http://www.ashampoo.com/frontend/products/php/product.php?currency_id=-1&idstring=0137&session_langid=2
 
milanzrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to radim u vegasu ili Premiere pro.
i jedan i drugi prog su jako dobri,ali ako radis u Premiere onda skini DivX pro i reg ga i posle exporta slika ce biti super !
 
marko0325
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 6
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

Hvala na pomoci ali nabavio sam Pinnacle Studio 9 i odradio posao. Film koji je inace bio u avi formatu i zauzimao mi je 10Gb za nekih 48 min filma, sada je kompresovan na 3.9 gb i u DVD formatu je. Tako da mogu da gledam i na kucnom DVD citacu...
Pinnacle je vrh... Sa njim mozete i da izbacujete scene koje vas neinteresujete. Mozete i da ubacujete uvodni tekst pre i zavrsni tekst posle filma...

Hvala jos jednom na ukazanim sugestijama... Very Happy

_________________
Malo mi je 300 karaktera!!! Wink


Toliko...
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pinnacle je dobar i jednostavan, Adobe Premiere dosta bolji odnosno vise mogucnosti, zato je i puno skuplji a i komplikovaniji, a zavrsavaju poso i jedan i drugi, probao sam i Ulead Media Studio , nije los.

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam probo superd DVD,ide dobro,samo sto nije freeware,al skin se crack,i ima opciju prebacivanja direkt jednog formata u drugi sve sto trebate da uradite je oznacit file Smile i klik rip i cekat dok svoje odradi!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
ranko84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 9
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako zelis da ti slika bude dobra onda treba da narezes na dvd mada bi mogao da konvertujes u dvix ali ces izgubiti kvalitet
probaj sa windows movie maker-om
 
hmemic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 13
Mesto: Leiden

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marko0325,

ako jos nekad nemognes da nadjes program koji trazis, pogledaj na www.isohunt.com. Uspjeh osiguran. Krenuvsi od softwera, muzika, filmova i krekova.

pozdrav
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To Je Najbolje Raditi Iz Premier-A.
 
milanzrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to radim u Premier-a i Vegasu kako kad,zavisi da li treba da ubacim nesto ili prebacim iz sliku u sliku.Ali ja mislim da ti je Premier najbolji za to!
Premier + DivX pro. najbolja kombinacija
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Treba mi pomoccccc Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon