www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Colja Trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
colja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 5
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2009 11:54 pm    Naslov poruke: Colja Trazi Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima,trazim REP obradu pesme Bobana Zdravkovica 'Ciganima Srce Dacu' iz 1992,93 godine

ps. Repovanje ide otprilike ovako
'Pitas se zasto svemu dodje kraj,
al ljubav je takva,stari druze znaj ...'

ako neko ima neka mi posalje na mail:

webmajstor@gala.net


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, dobrodosao na www.domaci.de! Wink Iako si ovde vec vise od tri godine Shocked tek ti je drugi, tj. prvi uspesan Mr. Green post na forumu ali i to ce se promeniti... Razz

E, sad, nadjoh jednu remiks verziju pesme koju trazis iz 2000. godine, ali koliko cujem nema tog repovanja... Confused Znas li jos neki podatak o njoj? Da li je uopste zvanicno izdata, postoji li spot, gde i kada si je cuo i sl.? Idea Question Ako hoces, mogu ti poslati ovu koju imam, mada sumnjam da je to bas ta numera... Neutral

Javljaj! Cool

_________________
 
colja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 5
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje Vas Nasao!

Embarassed Sram me bilo!Stvarno samo kad jako zagusti,dodjem na forum/portal i trazim pesme,postavljam postove...Ali se i ja nadam da ce se to promeniti nabolje! Laughing
A sad da se vratimo temi.Pesma je izdata(izmixana) na kaseti ('92,'93, kada je izasao i original) u nekoj kompilaciji nekog dj-a,sa jos nekoliko pesama u disko(dj) obradi,koje su izasle u tom vremenu.Koliko se secam tempo u pesmi nije menjan,samo je na forspilu bilo ubaceno repovanje...Ja sam kasetu imao,ali ... ko zna gde je sad,nemogu da je nadjem pa to ti je...
To sto imas ti odavno sam skinuo!Ali,hvala ti na trudu!
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehe, onda ti bas retko zagusti! Razz Jednom u tri godine! Mr. Green Nego, ta kompilacija, verovatno mislis na rad izvodjaca W-ice koji je tih godina izdao album sa slicnim folk obradama, medjutim raja kaze da na njoj nema te pesme koju trazis... Confused Da li si je mozda video na televiziji? I ta kaseta, je l' to bila kaseta zvanicnog izdavaca i secas li se imena tog DJ-a? Question Idea
Ako te jos neka pesma muci, pisi pa da vidimo kakve si srece! Razz Ko zna... Wink

Dakle? Cool

_________________
 
colja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 5
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 30, 2009 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dali mozda neko ima Viceve Zive Zulja,izdao je nekoliko kaseta u periodu od 1987-1995,izdavac Vojvodina Koncert Novi Sad Question Mr. Green

_________________
www.colja.info
www.colja.host
www.ns-wellness.com
www.altsudiozr.com
www.kinasrbija.xyz
klipovanje.blogspot.com
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Colja Trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon