www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lud, zbunjen, normalan
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 1:02 am    Naslov poruke: Lud, zbunjen, normalan Na vrh strane Na dno strane

Da li pratite ovu seriju Question
Što mislite o istoj Question

...

Ja obožavam humoristične serije, obožavam bosanskohercegovački humor i... Izeta Exclamation Mr. Green Mr. Green

Kao što sam negdje napisala... Arrow


° Jaca ° je napisao/la sledeće:
Bolja serija od "Lud, zbunjen, normalan" ne postoji Exclamation Mr. Green Mr. Green Izetu dižem spomenik Exclamation Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Jedna od naj... Very Happy



Laughing Laughing Laughing



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Šefikine tange xD



 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto sam nekada pratila "mucke" i smijala se do suza, tako sad uz fazlinovice. Nista me ne moze nasmijati koliko ta sva ekipa i kad god su nove epizode ne propustam da se posteno i od srca nasmijem. Sjajno uradjena serija za opustanje od svakodnevnih stresova. Ko ima priliku neka je obavezno pogleda :d
 
šćepan mali
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Maj 2009
Poruke: 312
Mesto: na obroncima Romanije

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je odlična serija
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

već duže vreme skoro da ne pratim ništa naše 'domaće', ali ovu seriju sam sasvim slučajno počela da gledam uz mog dragog mužića... toliko se smejao da mi je privuklo pažnju da vidim šta on to toliko zanimljivo gleda Mr. Green

i tako odgledah sve, i stvarno... extra nema šta Laughing

ima brdo scena koje nasmeju do suza, na sasvim originalan i poseban način Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jojjj odlicna serija Very Happy

Letos sam pratila svaku seriju dok sam bila na odmoru dole Very Happy
Da je ima ovde pratila bih je svaki dan Mr. Green Mr. Green Svaki put sam se smejala ko luda, posebno ludom Izetu Mr. Green Mr. Green
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 24, 2009 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratila, sada ponavljaju
svu u svemu, zakon Exclamation
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 24, 2009 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anchi22 je napisao/la sledeće:
Letos sam pratila svaku seriju dok sam bila na odmoru dole
Da je ima ovde pratila bih je svaki dan


Heeej, možeš skinuti sve epizode... Mr. Green Mr. Green Wink Progooglaj, ako ne uspiješ pronaći, javi mi se. Mr. Green Wink
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 24, 2009 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Epizode su kratke .. da su malo duze bilo bi jos bolje

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema vise Dine (Mehmeda) Mujkica Crying or Very sad Laughing .
Promjenila se postava glumaca, vidim ubacilu su i Macu(Dragan Marinkovic) kojeg inace ne simpatisem.
Zatim, Gorana Navojca, koji je odlican glumac inace i potvrdio je to i u prvoj epizodi Wink .
 
malecki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2009
Poruke: 41
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2010 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija je stvarno super.
Bas imaju dosta zanimljivih provala.

_________________
Na vrhu uvek ima mesta ako se krene sa dna!!!
 
mala_mrwica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Feb 2010
Poruke: 29
Mesto: iza duge...

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 25, 2010 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicna serija Wink

_________________
...Savršeno i bez mane...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2011 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratila sam je redovno dok je bila stara ekipa glumaca. Sada Izeta gotovo uopšte ne pratim, jer mi nije više zanimljiva i malo su pretjerali sa novim epizodama i događanjima. Šefike nema, Dine nema, lik koji glumi Čombeta je jako loš kao komičar i glumac, tako da...na žalost, radije pogledam starog i mnogo zanimljivijeg Izeta.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Lud, zbunjen, normalan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon