www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sponzorusa?!?!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
carinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Sep 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 02, 2009 4:07 pm    Naslov poruke: Sponzorusa?!?! Na vrh strane Na dno strane

Dali lepa i pametna devojka koja sama zaradzuje za zivot, koja je presla 30 a jos se nije udala mora da bude i sponzorusa??!


Sta mislite o tome... kad jedna devojka postaje sponzorusa i dali ili kako mozes da se zastitis od stavljanja te etikete?!Zasto uvek lepe devojke zaradzuju tu etiketu?

Dali se pronalazite u ovoj prici..ja jesam..


PS. Nedavno sam cula pricu od jednog muskarca...da sam suvise savrsena, da mora nesto da mi fali..


 
smiljana.b
>Edem<
>Edem<



Godine: 36

Datum registracije: 03 Avg 2009
Poruke: 1794

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 02, 2009 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sponzorusa nije ona koja sama zaradjuje za zivot vec ona kojoj drugi zaradjuju za zivot Laughing Laughing Laughing .
Salu na stranu, ne znam zasto bi se uopste obazirala na takve komentare i elem bila u drustvu nekih koji o tebi imaju takvo misljenje. Najvaznije je da ti sama znas sta si i ko si.

A mozda samo muskarcima smetaju lijepe, samostalne djevojke Very Happy . Wink

_________________
Mnogom je cvetu sudjeno da ni od kog nevidjen cveta, I miris svoj da raspe u vazduh prazan i pust.
Dz.O.
 
Goran 44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Sep 2009
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2009 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevolim sponzoruse
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 19, 2010 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad muško kaže: Sponzoruša!


Kada cura u disku dopusti da ju počaste pićem, ona je sponzoruša! Ako se super zgodna cura sređena od glave do 12 centimetrene pete šeće sa starijim frajerom također je sponzoruša. A kad tek odbije frajerov poziv na spojak onda je tek žešća sponzoruša!

Možda mi se čini, ali svaka žena koja se zamjeri muškarcu postaje sponzoruša. Kao da je to najodvratnija stvar na svijetu, sponzorstvo je u muškim očima postalo učestalija pojava nego prostitucija. Ili kako bi oni rekli ono što BiiiiP radi za male novce, ona će odraditi za velike! Sponzoruša je najomraženije lice svake žene, nešto što bi moglo povećati za još pokoju točku tablicu ženskih glavnih grijeha. Možda bi se pod redni broj osam moglo upisati sponzorstvo, najmoderniji grijeh novog doba.

Današnji prosječan muškarac koji bi primijetio par, starijeg muškarca i zgodnu djevojku, pomislio bi da je ona taj tip cure. Automatski se podrazumijeva da je s njim radi novaca, pa nemoguće je da bi ona tako zgodna bila s nekim starim ofucanim dedekom. Taj muškarac naravno ne shvaća da je starije zrelije i iskusnije pa zato i privlačnije.

Na forumima se kao simptomi te sramotne bolesti navode apsurdne stvari od toga da sponzoruše piju skupa pića kao da si ih same ne mogu kupiti, da na oko prepoznaju sve modne marke koje on ima na sebi jer apsolutno je nemoguće da se cura baš kuži u modu i da ima onaj vatreni pogled u očima koji dakako nije nastao jer joj se frajer sviđa. Mora da joj je muški tužitelj u zjenicama vidio svjetleći znak eura koji je naravno pratio onaj ka ching zvuk.

Znanstveno je dokazano da žena nagonski traži sposobnog muškarca koji će njoj i njenom potomstvu pružiti sigurnost. Tumači se da ni sama žena nije svjesna svojih postupaka, ali da joj je vrlo bitno da u svom partneru vidi alfa mužjaka uz kojeg je zbrinuta. Takav nagon je veći što je žena više orijentirana na osnutak obitelji, a manje na svoju karijeru. No naravno to ne znači da je s njim samo radi novaca, a pogotovo ne radi toga što joj je platio piće ili što nosi opake marke. I svaki moderan muškarac također želi sposobnu ženu, što naravno ne znači da on sebi traži sponzora u partnerici.

Još je jedna komponenta vrlo bitna kada muško kaže da je ona sponzoruša. Muškarci su iskompleksirani zbog proboja žena u poslovni svijet. Sada se moraju boriti za svoju dominaciju i naravno da je lakše degradirati žensku uspješnost. Svaki dan se moraju suočiti s mogućnošću da će njihova žena imati veću plaću, što je za ulogu glave kuće neviđena sramota! I zato je lakše reći kada se vidi uspješnu sređenu ženu da je sponzoruša nego priznati sebi da je ona njegova poslovna konkurencija.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Dabex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2010
Poruke: 201
Mesto: Crna Gora,Nikšić

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 19, 2010 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sponzoruše su zakon kakvih ima!Njima se barem zna šta su,najgore su mi one folirantkinje koje pljuju po njima tj. svašta za njima pričaju a negdje u sebi kriju i potajno žele do bola da nekad ispod guze osjete fensi materijal nekog skupocjenog automobila.Ja lično ne podnosim sponzor-šampiona vrstu djevojaka jer meni za razliku od njih,u životu postoji nešto bitnije od gomile papira,a to je iskrena ljubav.

_________________
Vuk dlaku mijenja ali sličice nikad...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 20, 2010 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako bira sta ce raditi u zivotu..skolovala sam se da bih radila ono sto volim i zelim..nemam preterano,ali normalno da zivim..nisam nikad pomislila na to da budem sponzorusa,jer na I mestu,zato treba imati zeludac..ne bi se mogla poljubiti sa nekim ko mi se gadi,a kamoli nesto vise..mogla bih eventualno da sam pijana ,da ne znam za sebe..al ne mogu biti pijana svaki dan..mnoge devojke odluce se na to,jer pomisle odma tu na lep,lak,udoban zivot,(firmirana garderoba,skupa pokloni,putovanja,extra kola::)al u globalu nije tako..jer obicno posluze kratko nekome..retke su one koje su se tako udomile..znam neke devojke koje to rade da bi prehranile porodicu,i prezivele,ne opravdavam,ali to je njihov izbor..pre bih svercovala neku garderobu,cigare,da sam primorana,da prezivim..smislila bi nesto,ali to ne bi mogla raditi..Ali kazem,ona koja moze,ima dobar zeludac,a pored zenskih sponzorusa,tu su i muske sponzoruse,koji rade isto..
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 29, 2010 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovde ne piše kako to ta devojka zarađuje. Naravno da ako je se bavi manekenstvom, poziranjem za razne magazine, ako je mlada lepa glumica ili pevačica ili se bavi nekim ''običnim'' zanimanjem (npr. inženjer, advokat, arhitekta,..) nalazi se na nekom visokom položaju do kojeg je došla samo zato što je lepa (jer se na nju ''lože'': ili šef, ili direktor, ili vlasnik firme, ili sin vlasnika firme,...) i pritom dobro zarađuje, naravno da JESTE sponzoruša!

Međutim, može se desiti i da do tog posla došla zahvaljujući roditeljima, pa na tom poslu ''statira'', tj. ima radno mesto tek da se pokaže da ''ume nešto i da radi'' i da može da ne zavisi od mame i tate. Onda je u pitanju mamina i tatina princeza.

Ove prve su uglavnom poreklom iz nižeg društvenog sloja, a ove druge iz višeg. Mi srednju klasu poodavno nemamo, tako da je prava retkost naći lepu i pametnu devojku koja je sposobna da sama zarađuje koristeći samo školovanjem stečeno znanje, a da ne mora pritom da bude nečija: ljubavnica, lutka za provod, zabavljačica tatinih sinova, itd., tj. da ne mora da prodaje svoje telo da bi postigla neki cilj u životu.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sponzorusa?!?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon