www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laka Devojka?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LepoticaNS
*velika maza*
<b>*velika maza*</b>





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 27210
Mesto: ♥zauvek u njegovom srcu♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Laka Devojka? Na vrh strane Na dno strane

Cao!

Htela sam da vas pitam da li smatrate devojku "lakom" ako posle nedelju dana ili dve u vezi vec spava sa svojim momkom?
Kakvo misljenje imate o tome?


Pozdrav Smile



_________________
♥Duboko veruj u ono što želiš! Zapamti izgubljeno je samo ono od čega smo se odrekli!♥
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne! Po mom mishljenu devojka je laka ako menja veze, a to se uvek zna ili sazna.
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaa..ako se zna sa tim dechkom od ranije i poznaje ga..onda mi je to ok..a ako ga ne zna dovoljno i ne poznaje onda je to laka devojka za mene jer ipak treba prvo upoznati dobro osobu sa kojom si... Rolling Eyes Wink

_________________
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad je strast tako jaka več prvu večer, da nema ništa loše u tome, ako devojka spava več PRVU noč sa momkom.
Ja sam spavala sa svojim bivšim več prvu noč, nismo se poznavali od prije, ali je jednostavno bila takva čarobna veče, super smo se proveli, i nismo se hteli puštati i to je to. I onda smo ostali zajedno u ozbiljnoj vezi neko vreme, skoro pa sam se preselila kod njega, ali smo prekinuli jer je bio previše ljubomoran i ja to nisam podnosila.

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 21, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Re: Laka Devojka? Na vrh strane Na dno strane

LepoticaNS je napisao/la sledeće:
Cao!

Htela sam da vas pitam da li smatrate devojku "lakom" ako posle nedelju dana ili dve u vezi vec spava sa svojim momkom?
Kakvo misljenje imate o tome?


Pozdrav Smile



Hm... pa ako tako radi sa svakim momkom, onda da... smatram... Jer ne možeš ti za nedelju dana upoznati svakog momka... ali ako se to desi, jednom... pa svašta... osećanja su osećanja... nisu ista prema svakoj osobi... tada je to, već, druga priča... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dve nedelje i nije tako malo. Very Happy
Laka je i ona koju lako smuvas, lako joj pridjes i lako ti da broj telefona.
Kad se smuvate, nije bitno kad ce pasti prvi sex.
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što kaže Lane, ako se to dogodi jednom, onda je ok...Ali ako sa svakim dečkom spava posle tako kratkog perioda, i ako još pride često mijenja momke...Onda je po meni laka. Ne znam, možda sam ja previše konzervativna, ali tako razmišljam...

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mom svetu nema devojke koja je laka.Moja naj drugarica je izgubila nevinost sa momkom na prvom sastanku, 3 godine kasnije, jos uvek samo sa njim spava i on sa njom.I za mene je nesto slicno, al o tome drugi put Smile
Mislim da devojka koja je dovoljno zrela treba da moze da spava sa kim oce, kad oce i koliko oce, naravno da su tu i kondomi ili pilule.Neko koristi sex za zabavu, neko ga samo koristi kad ja zaljubljen ili kad nekog voli. Ko smo mi da sudimo kad bi seks trebao da se upraznjava?Meni je to cak i smesno, sta treba da cekam 4-5 meseci da spavam sa nekim, i na kraju cu da spavam sa njim, pa me sad zanima zasto sam cekala tih 4-5 meseci?

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaš kaj, znam dosta cura kojima je to doslovce neko skupljanje bodova, liječenje kompleksa i takvo što, znači nisu ni prostitutke niti sponzoruše, sex im je kao dobar dan i samo im je to i bitno kad upoznaju frajera. Nije bitno tko je on, hoće li bit zajedno dva tjedna ili dvije godine, znači uopće nije bitno doslovce ni kako se frajer zove??? bitno je samo koliki mu je i kakve sve poze zna.

E, to je meni ipak laka djevojka, ne mora bit ni to, nego samo jednostavno cura koja nema ama ni gram dostojanstva, kontaš?
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksica je napisao/la sledeće:
U mom svetu nema devojke koja je laka.Moja naj drugarica je izgubila nevinost sa momkom na prvom sastanku, 3 godine kasnije, jos uvek samo sa njim spava i on sa njom.I za mene je nesto slicno, al o tome drugi put Smile
Mislim da devojka koja je dovoljno zrela treba da moze da spava sa kim oce, kad oce i koliko oce, naravno da su tu i kondomi ili pilule.Neko koristi sex za zabavu, neko ga samo koristi kad ja zaljubljen ili kad nekog voli. Ko smo mi da sudimo kad bi seks trebao da se upraznjava?Meni je to cak i smesno, sta treba da cekam 4-5 meseci da spavam sa nekim, i na kraju cu da spavam sa njim, pa me sad zanima zasto sam cekala tih 4-5 meseci?

Naravno, nisu svi ljudi isti i ne razmišljaju isto. Ja ne bih nikada mogla da spavam s nekim na prvom sastanku, jer jednostavno-tu osobu ne poznajem uopšte, i lako se može desiti da me više nikada i ne nazove, a kamoli šta drugo. I niko me ne može prvo veče toliko privući, da odmah s njim završim u krevetu. Ne kažem da treba čekati 4-5 mjeseci, ali ipak treba da provedem određeno vrijeme s momkom, prije nego spavam s njim. Ne razumijem-znači treba odmah spavati, jer Bože moj-to će se ionako jednog dana desiti. Ko kaže? Možda prvi sastanak bude i poslednji, a ja se tek tako dala Confused

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je lepo ako je spontano nije važno kada Laughing
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
i lako se može desiti da me više nikada i ne nazove, a kamoli šta drugo


Zašto bi to bilo relevantno?

Nema tu zlatnog pravila, može i da te zove 76 puta dnevno, a da ima zle namere Very Happy Ili da te ne zove, a ovamo gricka nokte, jer ne zna kako da sroči početak razgovora Smile

Ipak sam za to da se ne bude lažno skroman i da se ne femka, ako želiš - učini to Smile Barem je tako kad posmatram stvari iz ugla mojih godina Smile Za toliko smo zreli Smile Bolje da se kaješ zbog nečega što si uradila/o, nego zbog nečega što nisi Razz Naravno, u granicama Very Happy

Elem, da konkretno odgovorim na temu Arrow laka devojka=promiskuitetna devojka, kao i nimfomanka (ali, to je već bolest) Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Laka Devojka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon