www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veza bez Obaveza!
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LepoticaNS
*velika maza*
<b>*velika maza*</b>





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 27210
Mesto: ♥zauvek u njegovom srcu♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 2:30 am    Naslov poruke: Veza bez Obaveza! Na vrh strane Na dno strane

Cao!

Zanima me sta za vas podrazumeva Veza bez Obaveza??
Sta mislite o takvoj vezi?
Da li po vasem misljenju takva veza moze da funkcionse i da li biste takvu vezu prihvatili??

Pozdrav Very Happy



_________________
♥Duboko veruj u ono što želiš! Zapamti izgubljeno je samo ono od čega smo se odrekli!♥
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah,vecita dilema Razz
Veza bez Obaveza u mom recniku podrazumeva odnos dvoje odraslih i zrelih ljudi koji iz nekog razloga ne zele(nece,ne umeju,ne mogu) da se posvete odredjenoj osobi u potpunosti te se sve svodi na medjusobni dogovor da se na odredjenom mestu u odredjeno vreme,na odredjeni znak, vidjaju i "konzumiraju ljubav" Mr. Green
haha,to je ta finija verzija. Ali prakticno se to svodi na danas popularno zvanu "kres varijantu".
Ne kazem da je to iskljucivo losa stvar, ali samo i iskljucivo ako se obe strane zaista slazu sa tim. Dok jedna "bez obavezna strana" uziva u konzumiranju, a druga "bez obavezna strana" ipak nesto ocekuje, voli itd.. to je no,no,no kod mene.
U nekom teoretskom smislu,mislim da takva veza moze da funkcionise.
Za sad sam takvog misljenja da je ne bih prihvatila, jer ipak smatram da svi treba da preuzmu odgovornost za svoje postupke,a samim tim i da budu spremni da se "obavezu" za iste.
Hvala lepo.
Mr. Green
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuj veza bez obaveza, zar nije to isto sto i sex bez obaveza???

Naravno da to moze da funkcionise ako su obe osobe za takvu varijantu. Ako bar jedna strana ocekuje nesto vise, onda to ne ide...

Ja licno nisam za takvu vezu, pre sam onda za jednu noc pa razlaz...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veza bez obaveza nije veza, kao sto kaze koleginica LOL , treba stati iza svojih postupaka..

ne praktikujem takve vezem nit me zanima, ili sam u vezi sto posto ili nisam uopste

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala...uzivala dok je trajalo...oboje smo znali u sta se upustamo i zasto tako da nikakvih zabuna nije bilo Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije veza i ne bih se upustala u tako nesto...ne znam,mozda nekome to i uspe,ali sta se desi ako devojka ostane trudna npr? Confused
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meeee je napisao/la sledeće:
nije veza i ne bih se upustala u tako nesto...ne znam,mozda nekome to i uspe,ali sta se desi ako devojka ostane trudna npr? Confused


Dobro pitanje. I mene to zanim, a vidim ima ovde i nekih sa iskustvom u tim stvarima...

Cini mi se da u takvim vezama cak ni to nema veze. Ona ne oseca nista prema njemu i obrnuto. Pa zasto bi onda beba to menjala? A i koja bi majka zelela neodgovornog muskarca za oca svoje bebe...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gde ste bre vi otisli!!!Bre,ste toliko zeleni?A sta bi bilo da se smuvaju na jedno vece i slucajno naprave dete,a ne vole se,ili budu mesec ipo dana i slucajno naprave dete a shvate da nisu jedno za drugo?I ovo je 21.vek,kontracepcija je rasprotraljena bar toliko....neko ko je u vezi bez obaveza ce da misli na kontracepciju...

Ja mislim da takva veza moze neko vreme da funkcionise dobro,ali ne bas puno...Vrlo brzo se to raspadne,pogotovo na neki prvi znak pojavljivanja emocija...Ne mislim nista lose o takvoj vezi samo u slucaju da ne postoji jos jedna stalna veza...

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
.neko ko je u vezi bez obaveza ce da misli na kontracepciju...


pa to se podrazumeva,ali cak ni to nije 100% zastita...beba uvek moze da se desi.
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veza bez obaveza, meni je to super u pocetku.. ali ja kakva sam zaljubim se i onda ne valja... heheh... al sreca da me jos brze prodje nego sto dodje Wink
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podseca me na sledecu temu
http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=23980
DakleM, u ovako nechmu zhivish --> sada i ovde, sve ostalo je manje do nikako bitno. To je, jako prosto recheno, veza bez obaveza.
Kako god. Morash da budesh spremna/an na takav korak. Morash da budesh skroz/naskroz sa sobom, da ne nadjesh sebe na stranputici svojih oscanja, ochekivanja, snova...
Inache, funkcionishe - veoma dobro. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nikada ... Ne razumem ljude koji pristaju na to...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Veza bez Obaveza! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon