www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubljana
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
dragan18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2004
Poruke: 5

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo sto nisam poceo plakati gledajuci ovih slika, ja sam rodjen u ljubljani, ali sad sam u Americi, hocu da se vratim ali nece mama nigdje da ide, i ljubljna je zelo lepa ali da mogu odmah bi dosao nazad...

 
Kremicccc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: svedska

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo sam bila tamo ove godine i jako mi se dopao kao grad, znaci za sve koji nisu bili tamo moraju da odu i vide Very Happy

_________________
i gora od tigrice dragi moji
 
jassmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 200
Mesto: po potrebi...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hej pa ove slke su fantasticne...
svakako planiram posjetiti Ljubljanu.

bas sam upoznala nekoliko ljudi iz Ljubljanje i super su ispravni

definitivno uuskoro dolazim Smile

_________________
:lolj:
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gilence princ bez konja,hvala za komplimente za moj grad Ljubljanu.Ja sam živeo 15 god. u Ljubljani a sad sam nedaleko od Lj.Za mene je isto super iako kad si duže vremena počne te gušiti tako da sam odselio u manji kraj ali Ljubljanu i dalje volim . Komplimenti za Novi Sad zadnji put sam bio u N. Sadu okt.2003 zadovoljan sam, ispunio mi je ocekivanja iako su na Petrovaradinskoj tvrđavi nešto raskopavali al štas ćeš...pošto si na forumu pozdrav.

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
martinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubljana je odličan grad
 
HuDiCkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 4
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja živim u Mariboru a imala sam dečka iz LJ .. Grad je predivan a ja ipak volim Maribor New Spiral LJ je predivna mjeseca Decembra Embarassed Sviđa se mi Wink

_________________
*mirChy*
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre dve godine sam bio nekih sat vremena na autobuskoj stanici u Ljubljani, čekao bus za Celje, ali kad sam prolazio kroz grad, svidjela mi se.
Ja sam živjeo u Tolminu i Postojni pre rata, pa otprilike znam kako su ljepi slovensi gradovi, čisti. Ma divota.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
a41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 42
Mesto: Celje

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja studiram u Ljubljani a inače zivim u Celju....Tek sada je koncert Cece u Celju
 
DanyBoss
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 30

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljipa ljubljana..ljipe cure
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grad kao grad...odlican...ma moderan grad, divna zemlja, sta drugo reci

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam na ekskurziji u Ljubljani
prilicni ziv grad
lijep je
 
VECTRA16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 115
Mesto: Metlika

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro ja baš nisam iz LJubljane al sam u LJubljani barem 3-4 x mesečno,a imam i rodbinu u Štepanjcu tako da je dobro poznajem i nemam loših reči osim prometa koji nekad zna biti u samom gradu pakao naročito ljeti.Ali zato je tu obvoznica koja ti puno olakša brži dolazak na određeno mesto. l.p. Rolling Eyes

_________________
Dospela je ZvezdA jaka x puta do prvaka,
pa će i sezone ove do titule stići nove,
večno će nam ZvezdA sjati,i trofeje osvajati.
Usastavu svoga tima,sve asove ZvezdA ima.
ZvezdA je od drugih jača,i zbog svojih navijača.
Zbog DelijA braće moje,i crveno bele boje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Ljubljana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon