www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crna i bela magija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
Tanja1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam vjerovala u to dok mi se samoj nije desilo,prije duze vremena ja sam odjedamput jako obolila,pocela da povracam,da se tresem,depresije,nisam mogla nista da jedem,i padala sam u nesvijest.Bila sam kod raznih lekara al nisu mogli nista da ustanove,i sami su se poceli cuditi.Nazvla sam jednu zenu, nakon sto vise nisam mogla sve to da trpim, i ona mi je rekla da imam jos mjesec dana da zivim.Poslala mi je molitve koje sam citala,svremenom mi je to pomoglo.Al nakon godinu dana sada meni to sve ponovo pocinje.
Ma to je nesto stvarno da poludis.A sto je najgore ljudi oko tebe misle da si stvarno lud i da si to umisljas.


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost tanja tako je. Mnogi su bili zrtve magije..na zalost uvek one lose...iako ja magiju ne delim na dobro i losu..sve sto je van zakona prirode je lose...ima jako puno ljudi kojima se mozes obratitiAko pocinje ponovo, nemoj cekati da ode daleko.obrati se nekome..otidji do nekog jaceg manastira..ja bih ti Ostrog (ako imas mogucnosti)uvek preporucila..pomoli se..obrati se monasima....sigurna sam da ti mogu pomoci

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Tanja1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u tome je problem sto ja nikoga neznam.Ni sama neznam sta vise da radim.Nemogu da odem do Ostroga jer sam u Njemackoj .Malo nasih ljudi ovdje poznajem ,a i nikome nepricam o tome.Svi misle da sam luda vise.Al se tako katastofalno osjecam.Jedan prijatelj je reko da ce da se raspita.
Ovdje bas za nikoga nisam cula.A tu zenu nemislim vise da zovem jer mi je uzela dosta para al nista od toga kolko vidim,to je to sto mnogi kazu,da uopste nevalja da ti kazu neku cijenu.Znaci neko ko nema para taj mora da stime zivi il nezivi vise.Ma na sta su ti ljudi uopste spali, da tako nesto rade,nekoga koga najvise mrzim nebi mu tako nesto pozeljela a kamoli nesto uradila.Nadam se da ce to sve proci samo i da cu jednog dana moci samo normalno da zivim.Sta ja uopste nerazumjem neznam dal je neko nesto cuo,ja od tada nepodnosim nikakvu toplinu il sunce odma mi se vrti u glavi i pocnem se trest,a sada ljeto dolazi ja sam pocela da ga mrzim.Hvala ti na odgovor.Pozdrav
 
nenadshone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde ima puno toga da se sazna, vidim da su posetioci ovog dela foruma dobro potkrepljeni saznanjima o magiji. Posto sam i ja iz Timocke krajne cuo sam za price o magiji i vracanju ali jos ne mogu da poverujem da tako nesto postoji. Ja sam racionalista i verujem samo onome sto vidim. Neutral Neutral Neutral

_________________
Hello!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 17, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se cini da bas u Timockoj krajini postoje raznorazne price i dogodovstine iz sveta magije..i ja spadam u racionaliste..ali sam dozivela jednu stvar koja me je totalno promenila..i ticala se moje porodice.od tada mnogo vise verujem u takve stvari Wink na zalost Sad

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sakibu2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 48

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2005 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne vjerujem da neko moze gatanjem da utice na moj zivot... sam sebi krojim sudbinu
 
baske
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 11
Mesto: 022

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko nije imao iskustva sa crnom magijom neka bude sretan ja licno sam imao gorka iskustva a mislim da i danas imam problema u zivotu zbog toga. to je najvece zlo koje smo mi ljudi kreteni izmislili.

_________________
.....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako..to je zlo koje su ljudi izmislili..a poseldice su nesnosne.ko ne zna igra se sa tim..ljudi olako shvataju jacinu crne magije...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
crnkica82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 14
Mesto: zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma dajte samo idite u crkvu i u srvenu tkaninu stavite 3 zrna tamjana i bosiljka,zasijte i nemoze vam niko nista
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar nije i to neka vrsta magije ..mislim to zasijavanje tamjana i bosiljka? Boze me oprosti zaista sam vernik..ali stvare koje su mi se dogodile nisu dosle iz crkve..vec od ljudi..a od njih se ne mozes tako lako zastititi.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
stoni_duesseldorf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam pravoslavac i kao takvom je ovo crna i bela magija za mene sve isto i to je greh po meni baviti se time ono od gledanje u soli do vracati nekom nesto da bi bolje uspeo u zivotu ili riknuo itd...! nema tu razlike mesate se u stvari za koje niste nadlezni nego sam gospod Bog, a ne osporavam da takve stvari postoje i da imaju i efekat samo pitanje na koju nacin i pomocu koga se postizu ti rezultati... Twisted Evil
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragi moji magija postoji ali ne dobra samo ona crna mnogo puta sam bila pod tim,a najgori je pre 1,5 kad sam skoro izgubila život zbog toga..........i onaj ko nevjeruje neka vjeruje,jer svaka stvar ima kontra stvar jel tako tako i kao dobro postoji kontra zlo............najgore je posudivati haljine,da ima neko sliku,a to je danas sve lako raditi..........svida mi se ova tema jer mislim da o ovakvim stvarima treba mnogo više da se priča...........
yasmin nastavi jako je zanimljivo,a bilo bi još više kad bi pisali kako je ko to doživjeo,a zanima me jeli to istina neko je napisao da ako neku vodu od umarlog nešto da je to najgore,jer bojim se da nije to to što mi se dešavalo pre 1,5

edit by Jugovic:
Ovo moze zaista u jednu poruku! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Crna i bela magija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon