www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crna i bela magija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
ssssxxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako nekome treba pomoc ili ima pitanja u vezi sa posebno tzv. Vlaskom magijom termin koji u izvornom vlaskom jeziku ne postoji ja poticem iz porodice koja jako upraznjava ritualnu magiju. . .
ljud uglvnom su osudjeni na uspeh tko da nikakvo vrcarenje nemoze da vam stane na putu jedino su pdovi ti osle kojih mozete jos dalje da stignet jer ne mozete da skocite ako ne pipnete dno. . .



_________________
be happy naci srecu i smiso u ovozemaljskom zivotu...u suprotnom zivot nema nikakvog smisla.
 
mandragora13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragana114,

mislim da imam sličan problem, možeš li da mi pošalješ privatno podatke hodje kojemu si išla? Hvala

pinkie je napisao/la sledeće:
Meni se cini da bas u Timockoj krajini postoje raznorazne price i dogodovstine iz sveta magije..i ja spadam u racionaliste..ali sam dozivela jednu stvar koja me je totalno promenila..i ticala se moje porodice.od tada mnogo vise verujem u takve stvari Wink na zalost Sad


Nažalost, i ja sam se uvjerila u postojanje crne magije preko nečega što se događalo u mojoj obitelji. Prestrašno, preko noći je počelo, trajalo mjesecima dok član moje obitelji nije prevalio preko usana "ma mene je netko urekao!". Prvo smo se svi opirali prihvatit to, svi smo generacijski educirani, nismo iz krajeva sklonih vjerovanju u gluposti,... Na kraju, u očaju smo otišli nekoj ženi koja nam je odmah rekla da je istina da je urok bačen, ali i tko ga je bacio (opisala je ženu, svaki detalj!), kao i da je to učinjeno kod jednog hodje. Tada nam se upalila lampica da je ta osoba stvarno par puta išla u posjetu nekom hodji, čemu smo se tada svi čudili, jer smo katolici... Pa eto, nakon što je "skinula urok" ili što ja znam što je već napravila, sve se vratilo u normalu. Mi se svi pravimo da se nikad nije dogodilo, jer u našim krugovima nije dozvoljeno vjerovat u bilo što slično.

*Nebojsa* je napisao/la sledeće:
Jedino sto mi nije jasno je to da postoje takvi kreteni koji se bave tako podlim stvarima u 21 veku,sve bih ja njih na lomaci zapalio k'o vestice!!!


Točno! Mogu biti ljuta do boli na nekog, mogu ga željeti zadaviti i još milion stvari, ali fizički uzet pramen njegove kose i odrezat ga, hvatat po podu njegove izreckane nokte, ukrast gaće,... i nosit to tamo nekoj babi, bajat oko svijeće, bacakat mu zemlju s groblja oko kuće,...pa kakav to bolesnik moraš bit????????? I sve to dok već šaljemo autiće na Mars!!!

pinkie je napisao/la sledeće:
najzalosnije je sto se cak i takvi iskvare kad vide da ovi oko njih uzimaju brdo love


Oni nikad ne smiju tražiti određenu svotu, ali od čovjeka se očekuje da nešto ostavi. Tako da jedino što im je dozvoljeno je da te pozivaju i pozivaju, zakazuju ti sastanak iza sastanka... a ti an svakom ostaviš neizrečenu svoticu...

teodorinho je napisao/la sledeće:
Ja verujem da je magija u nama... I da sve sto zelimo mozemo, samo ako to zelimo dovoljno jako....


Istina. Magija i nije drugo nego usmjerena, koncentrirana energija. Ako imaš moć dovoljno se usredotočit na nešto, šalješ vlastitu magiju i radiš isto što rade razne vračare. Međutim, mi obični ljudi najčešće nismo dovoljno fokusirani na cilj, raspršujemo tu energiju na nebitne, prolazne stvari ili jednostavno, na više, nama bitnih stvari-pobrčkamo tu energiju. Ili imamo trule dane, kad nemamo energije ni za izać iz kreveta. Zato valjda plaćamo "profesionalce" koji su (više manje) istrenirani da naprave to isto... Tako ja bar gledam na magiju.


[Edit by coco_bill: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li magija može da se upotrebljava i bez nekih vračara i sl? crna, osvetnička, loša? ili je ipak potrebna neka posebna osoba?
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može ali ipak moraš imati znanje Rolling Eyes

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Spartan 11420
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 08 Apr 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 1:43 pm    Naslov poruke: hitnooo Na vrh strane Na dno strane

nisam citala sve poruke ali koliko vidim dosta ste upoznati sa crnom magjom, zanima me sta znaci kljuc koji su majstori nasli ispod praga moje sobe, dok su ispod drugog nasli eksere umotane u najlon pa sve to obmotano crvenim koncem... ako ne znate recite mi gde da nadjem odgovor. unapred hvala
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ključ znači da će tebi (ili nekom ko je živeo u istoj sobi) nešto biti nedostižno. Logično, zar ne? Ili to ili mu je namena da obezbedi tvoju sobu od nečega.
Ne znam tačno simboliku eksera, ali nisi rekao koliko ih je bilo (pa uporedi sa brojem ukućana). Nekom simbolikom trebalo bi to sve da vas drži zajedno. Na kraju krajeva, ako su majstori koji su to postavljali i ostavili te eksere onda postoje dve varijante:
- zaštita napravljena od materijala koji je pri ruci
- zaboravili su ih

Nije svaka magija namenjena za loše stvari, a ti se preračunaj da li te je uopšte i terao baksuz dok si bio u toj kući/sobi. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Ključ znači da će tebi (ili nekom ko je živeo u istoj sobi) nešto biti nedostižno. Logično, zar ne? Ili to ili mu je namena da obezbedi tvoju sobu od nečega.
Ne znam tačno simboliku eksera, ali nisi rekao koliko ih je bilo (pa uporedi sa brojem ukućana). Nekom simbolikom trebalo bi to sve da vas drži zajedno. Na kraju krajeva, ako su majstori koji su to postavljali i ostavili te eksere onda postoje dve varijante:
- zaštita napravljena od materijala koji je pri ruci
- zaboravili su ih

Nije svaka magija namenjena za loše stvari, a ti se preračunaj da li te je uopšte i terao baksuz dok si bio u toj kući/sobi. Wink


Slažem se,ali ključ može značiti i to da je osoba kod koje je to pronađeno zaključana nekim ili nečim.
Sve u svemu mislim da bi osoba koja je to našla sve to uzela spakovala u vreću i bacila u vodu,ali ni slučajno da ne dodiruje golim rukama.

Za eksere isto nisam sigurna ali čim su obmotani crvenim koncem ništa dobro ne znače.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
prolaznikBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jun 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2009 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li neko sta moze da znaci crveni konac, crna traka i tri kamena u krevetu?
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebao bi malo pojasniti pitanje da li si oženjen,ili ne,ali u bukvalnom smislu to ti znači grob.Crvena traka ti je znak da ti neko misli i radi nešto loše,crna traka ti je isto(loše) uzeta sa neke osobe koja je bila na nekoj sahrani i stavljena u krevet,a tri kamena nađena u krevetu...pa razmisli logički,predstavlja krst.Znači ceo taj krevet predstavlja loše jako loše,faktički smrt osobe koja je spavala u tom krevetu.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
sandra986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 13, 2009 7:14 pm    Naslov poruke: crna magija Na vrh strane Na dno strane

ja sam kontaktirala jednu zenu, skinula mi je crnu magiju, i eto sada zivim normalno....imali smo velike probleme u porodici, svadje, bolesti itd samo mi je krivo sto ranije nisam znala da je uzrok crna magija...ranije bih je se resila....
 
ccoka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2009
Poruke: 2
Mesto: tu negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 10, 2009 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel ima koga ovde? stvarno mi treba pomoc?
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 10, 2009 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ccoka je napisao/la sledeće:
jel ima koga ovde? stvarno mi treba pomoc?


Žao mi je, ali tema je namenjena samo diskusiji o magiji uopšte.
Ako bi objasnila o čemu se radi, možda će ti neko bar malo pomoći.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Crna i bela magija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon