www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gospodar Prstenova
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sprema se Hobit, ne znam za kad.


_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Božić sledeće godine, ako Bog da

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislis, ako PJ da Mr. Green

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daće, daće, daće, nego šta će Mr. Green

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali mu je stalo da nas muci malo Mr. Green

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste, ali nas je već dovoljno mučio. Ne bi valjalo više Wink

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne znam... Koliko se ja secam, pomalo sam bio rastuzen kad je izasao III deo... Znao sam da nista vise ne mogu da ocekujem... Gubi se ta strepnja iscekivanja Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato nam sada i rade ovo sa ovim puštanjem (neproverenih) glasina, navlače nas (narodski rečeno) Very Happy

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
father
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 61
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre 2009 nema nista od filma...

http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/film/4344767.stm
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam Gospodara Prstenova 3. Karta bila 300 dinara. My precious 300 dinara! Posle filma trebalo mi je neko vreme da dođem sebi, zato sto sam se naglo probudio. I guza mi utrnulo. Piiip, film se završava satima! Ima osamdeset scena koje su mogle da budu poslednje! Svi piiip nenormalno! Veliki deo budžeta filma je potrošen na ogromne količine toalet papira! Naravno da sam zaspao! Kad sam se razbudio i malo popričao sa samim sobom, došao sam do sledećih zaključaka:


Hobiti su fegeti.
Pored dva vrlo gadna prdeža nekog nesrećnika u kojima sam morao da uživam zajedno sa masom, najviše su me iznervirali Hobiti. To su četiri najveće piiip koje sam ikada video. Većinu filma samo nešto piiip i plaču, bore se ko piiip, prave piiip i ceo film sam bio ubeđen da su oni ustvari fegeti. To je izgleda primetio i režiser, pa je na kraju za svaki slučaj oženio Sema, jednog od fegeta sa nekom ribom, i to prilično dobrom.

Frodo, glavni Hobit, je ispao najgori skot. Kada je konačno stigao do pećine u koju je trebao da baci prsten, on se okrenuo i rekao: "Prsten je moj!". Šta bre tvoj? Piiip dao sam 300 dinara! I piiiip stavi prsten, postane nevidljiva i krene da beži. Srećom, tu se našao Golum koji je skočio na njega. Polomi piiiip Golume! Uzmi mu prsten! Krene borba Goluma i skota i na kraju obojica padnu sa litice, zajedno sa prstenom. I taman sam pomislio da ću gledati jednog Plačihobita manje, kad provalim da se skot uhvatio za liticu, normalno u poslednjem trenutku.


Golum je idol!
I Sem, drugi Plačihobit ga ladno uhvati za ruku i izvuče. Piiip koji debil! Pa ja bi mu reko: "Šta je sad piiip? Znači, tvoj je prsten? A sad oćes da ti pomognem? E oćes BiiiiP, piiiiiiip ti ja malo mater!" I onda bih ga šutnuo u facu i za uživanjem gledao kako pada u lavu.

I na kraju, posle takve izdaje, Frodu niko ništa nije rekao? To je zato što Sem, koji je očigledno zaljubljen u njega, nikome nije hteo da ispriča pravu istinu sta se desilo u pećini. Ja bih svima ispričao! A Goluma, koji je zaustavio zlog Froda i tako postao najzaslužniji što je prsten uništen, niko ni da pomene! A dao je svoj život! Golum je heroj! Golum je idol!

Ovo je Gospodar Prstenova-Povratak Kralja iz jednog drugog ugla, ovo je preuzeto sa jednog sajta tako da ovo nije moje lično mišljenje o filmu ali me je komentar nasmejao a nadam se da će i vas! Wink
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citao sam to misljenje Smile
Mislim da je ovde bilo vec kaceno Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
father
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 61
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Velja25

Da nije smesno,bilo bi tuzno.
Ocigledno je u pitanju point of view nekoga kome je cela ideja o Tolkienovom svetu Hobbita,Vilenjaka,Orkova...potpuno strana i verovatno vrhunac njegovog filmskog ukusa predstavlja novi film Vin Diesel-a ili nedaj boze Arnolda Schwarzeneggera...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Gospodar Prstenova Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon