www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gospodar Prstenova
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samim tim što se ljudi trude da napišu ovakve stvari, činjenice rečito govore o tome koliko je ovo bitan i veliki film Smile


_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

father je napisao/la sledeće:
@Velja25

Da nije smesno,bilo bi tuzno.
Ocigledno je u pitanju point of view nekoga kome je cela ideja o Tolkienovom svetu Hobbita,Vilenjaka,Orkova...potpuno strana i verovatno vrhunac njegovog filmskog ukusa predstavlja novi film Vin Diesel-a ili nedaj boze Arnolda Schwarzeneggera...


Ma to je samo zezancija, mislim može neko da gleda i iz tog ugla. Laughing
To sam ja stavio iskljičivo zbog toga da vidite kako neki shvataju taj film Confused
Meni lično se cela triologija dopada imam je čak i na DVDu gledao sam je nekoliko puta...
 
gandram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 30
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 9:22 am    Naslov poruke: lotr Na vrh strane Na dno strane

ekranizacija ove price je cekala pravi trenutak... cini mi se da bolje nije moglo... prica je sama po sebi legenda i to je tolkinova zasluga... a sto se filma tice kasting je odradjen fantasticno, efekti ne preterani nego bas kako treba, gluma odlicna.... moram priznati da nisam bio ljubitelj tolkina pre filma cak mi je sva ta fama oko toga bila dosadna i glupa, a sada je skroz drugacije.... na polici u sobi su mi sva tri prosirena dvd izdanja filma, knjiga sva tri dela u jednoj, hobit....

_________________
Gagi
 
Bewrek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Piter Dzekson je na sebe uzeo veeelik posao: Da zadovolji svakog fana Tolkina, posto svaki fan taj svet i dogadjaje vidi na njemu svojstven nacin. I nakon proteklog vremena od zavrsetka snimanja, i razgovora sa mnogim fanovima, uvidjam da je ipak uspeo. Ekranizacija se u potpunosti (dobro, skoro) poklapa sa mojim vidjenjem knjige. Prvi deo mi je definitivno najbolji, zasto ne mogu da objasnim.
Najbolja scena mi je (neko je vec bio postovao) Faramirov beznadezan juris na Ozgilijat dog Pipin peva. Mnogo jaka scena!
Takodje bih rekao da bi pre gledao neke druge EF ekranizacije, jer tek kada se covek upusti u te vode, vidi koliko ima boljih, zrelijih i ozbiljnijih dela (R.R. Martin) za ekranizaciju. Tolkinu svaka cast, posto je ipak on otac EF na svetu.
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinoc sam gledao TV film pod nazivom RING OF THE NIBELUNGS ili "Curse of the Ring" (Prokletstvo Prstena)....bio sam iznenadjen koliko je dobar i kvalitetan film s obzirom na TV produkciju, i vrlo zanimljiva prica o Nordijskoj legendi koja je inace posluzila Tolkinu kao inspiracija za trilogiju "Gospodar Prstenova"....Svi koji su uzivali u"Gospodaru Prstenova", mislim da ce uzivati gledajuci i ovu avanturisticku pricu....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je fenomenalan. Vec sam dva puta odgledao sva tri dela za redom. Sto znaci da sam gledao vise od 9 sati.

_________________
Mil-KG
 
VODONOSA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 157
Mesto: N O V I S A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mil-KG je napisao/la sledeće:
Film je fenomenalan. Vec sam dva puta odgledao sva tri dela za redom. Sto znaci da sam gledao vise od 9 sati.



Probaj sa specijalnim, produženim izdanjima...
Užitak je feeeenomenalan...
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja trilogija ikad vidjena
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je sam vrh.Extra spoj kopiuterske animacije i prelepih kadrova snimljenih na Novom Zelandu...Mislim da je Frodo najjaci lik...Knjigu imam kuci i nisam i razmislao da je citam jer je od 1800 strana skoro A4 formata... Rolling Eyes Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ovo je xtra film imam ga n dvdu sva 3 dijela i nisam pozalio ni sekundeee
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odusevljena sam, s obzirom da nisam ocekivala nista spektakularno, jer takve filmove ne gotivim bas nesto, ali ovo je izuzetak...

_________________
SlatkaMala
 
woste1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 364
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film sam gledao dva puta. prvo sam sve delove gledao u bioskopu kada su izlazili a onda posle toga kada sam nabavio sva tri dela "produzene verzije" pogledao ih ponovo. Za sada nisam naisao na coveka kome se film nije svideo jer je fenomenalno odradjen.

_________________
STEVA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Gospodar Prstenova Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon