www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gospodar Prstenova
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dachaarh
ja sam malo rastrgana drugim poslovima ali bice i mene vise....nameravam da po treci put pogledam triologiju.....a citata se ne secam bre...nego cini mi se ti rece da si ucio vilenjacki jezik??/kako ...pomocu filma???



_________________
 
ma_samo_opusteno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 220
Mesto: Nis-Negotin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je odlican, svidjaju mi se i zvucni i video efekti

_________________
ma samo opusteno ljudi jer zivot je samo jedan i niko nam nece dati drugi...
 
Dachaarh
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 1090
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Dachaarh
ja sam malo rastrgana drugim poslovima ali bice i mene vise....nameravam da po treci put pogledam triologiju.....a citata se ne secam bre...nego cini mi se ti rece da si ucio vilenjacki jezik??/kako ...pomocu filma???

ma to se malo zekim
samo znam da prevedem neke stvari koje sam cuo milion puta - al nemam pojma kako nam se pise vilinski - mozda leggy zna....

_________________
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji nekoliko sajtova u svetu na kojima se može učiti Kvenya, Sindarin i Vestron (najpoznatiji je ardalambion.com). Kod nas se na sajtu www.tolkien.co.yu mogu naučiti neke osnove (ali je to samo početno, ardalambion je mnogo kompletniji, tu možete naučiti i gramatiku i semantiku)

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eladane, uze mi rec iz usta Smile

Inace, danas sam prvi put pogledao Druzinu prstena SE, do sad nisam stigao da je gledam... Stvarno ima dosta scena koje nisam video Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh Orlando Blum je preteran u tom filmu pazi tip kome stoji duga plava kosa to se retko nadje

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh... Neki likovi su isforsirani, pa cak i Legolas... Dok su bitni zanemareni: Faramir naprimer...

A neki bitni su izostavljeni: Princ Imrahil... to mi je bas smetalo!

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, kamo sreće da je bila prikazana ta scena: Juriš Imrahila i njegovih 300 vitezova od Dol Amrota, kako bi to samo izgledalo... Sad Crying or Very sad Sad
I uopšte milsim da je mogao malo drugačije da predstavi opasu Minas Tirita... Ali su zato dolazak Rohirima i Teodenov govor bili speechless Smile

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lik koji je glumio Teodena (uz Seana Beana-Boromir) je najbolje odglumio tu ulogu u celom filmu... Za razliku od Aragorna, koji mi se nije dopao...

Sto Eladan kaze, taj "ulet" Rohirima u redove Orkova je najbolja ikad scena borbe u istoriji...

Ne znam sto je komplikovao sa opsadom Minas Tirita i dovlacio one duhove, mogao je kao po knjizi...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogle su se neke scene promjene ali je ovaj film najbolji strani film ikad.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Leggy: pa ono, Aragorn i dolazi sa lađama uz pomoć Ljudi Dunharoua, samo što se to ne vidi jasno u knjizi. Meni se nije dopalo kako je Denetor predstavljen i sve u vezi sa njim, kao i to što je Faramir dugo bio predstavljen kao neki problematičan lik...

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da, Aragorn je dosao uz pomoc ljudi, ne duhova! Jedina funkcija duhova je bila da oteraju Corsare iz Umbara (prevedeni su kao pirati valjda).

Denetor je super lik. Secam se tog glumca jos iz Warriorsa i drugih Walter Hillovih filmova... Bas antipatican negativac Smile

A Faramir ti se svidelo sto je prikazan kao problematican? To je po meni najgore sto je mogao da prikaze... Meni je u knjizi on omiljen lik.

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Gospodar Prstenova Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon