www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gospodar Prstenova
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I evo posle 3-4 godina od kada je izasao film ja i dalje ne mogu da verujem da je neko uspeo nesto tako da snimi. Bolji film u svakom pogledu (glumi, muzici, efektima, bitkama...) nisam video. Ja se mnogo lozim na te starinke filmove, bitke i te fore ali ovo je sam vrh...


_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
Curly_Angel
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 725

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je jedan od meni najomiljenijih filmova...i ne zna se koji je bolji deo...makar po meni.. Mr. Green

_________________
Ko to kaze da Andjeli nisu chupavi???
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je odlican sva 3 dela kao i knjiga....Odlicno je uradjen i nije samo do specijalnih efekata koji su extra, vec su i gluma i prica odlicne... Ian McKellen je extra i moj favorit u filmu. Jedina zamerka mi je (sto se same price tice), sto sam ocekivala da ce Frodo drugaciji kraj doziveti, bilo mi je zao sto je na kraju svega otisao......Iako su mi sva 3 dela super mozda mi je prvi bio najvece iznenadjenje pa samim tim i najdrazi, jer sam za druga 2 dela posle otprilike znala sta da o cekujem.u svakom slucaju trilogija cista 10 Wink

_________________
 
evolution_m_a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Jan 2006
Poruke: 11
Mesto: Demboch

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 6:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je stvarno dobar!!Ja sam gledao na holandskom tako da nisam bas sve razumeo,ali ono najvaznije jesam!!Za mene je to jedna od najboljih triologija!!Ja mislim da se takav film nece snimiti jos dugo!!

_________________
NiStA LePsE Od MajKe SrBiJe!!!
 
gandram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 30
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da je ijedno knjizevno delo dobilo takvu ekranizaciju kao GP. Mislim da je i sam Tolkin ovako u svojoj glavi zamisljao celu stvar.
Sta da kazem..sva tri prosirena dvd izdanja na mojoj polici govore sve.. i to da sam gledao svaki deo po 3 puta...

_________________
Gagi
 
akosta
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 77

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: .... Na vrh strane Na dno strane

Ova trilogija je neverovatna....pogledajte je toplo preporucujem svima....
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je dobar jedino što je dugačak pa sam ga morao gledati u ratama.
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Gospodar Prstenova Na vrh strane Na dno strane

Film je legenda sve 33 dijela ne zna se koji je bolji
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nijedan mi se nije svideo + jos film neprati knjigu bas najbolje jer je gomila stvari izbacena zarad gluposti

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film nije los samo zato sto ne prati knjigu. Trebalo bi ga posmatrati kao odvojeno ostvarenje, i ne ocenjivati po tome koliko prati roman.
Ja, kao neko ko nije citao knjigu, mogu da kazem da je trilogija jedno od najboljih filmskih ostvarenja ikada. Treci deo me je ostavio bez reci.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako dobar film.mozda i najbolja trilogija svih vremena

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Gospodar Prstenova Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon