www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomagajte dobri ljudi
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
dtk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 9
Mesto: Novi Marof - Remetinec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj savjet: Formatiraj disk, ponovno reinstaliraj windowse, nek ti to napravi neki frend, ili probaj ti, jer ti u servisu vjerojatno to naplacuju, i to skupo, meni su naplatili 250kn (budala, a mogel sam si sam to napraviti)


_________________
Ivanušić
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakvo formatiranje ba,imas polise samo,pobrisi ih,ili idi na ono upgrade ubaci disk xp -a i samo jos dovrsi ie instalaciju,a ie je beze,skini firefox od 4.5 mb i nemas frke,ima jake plugine kao flash get,nesto slicno ima i na mobilnom internetu -ev get,ukombinujes i skidas sve jarane bez problema Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hmemic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 13
Mesto: Leiden

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najlakse ti je da instaliras firefox jer si onda u roku od 10 minuta gotov, ali ti to nebi preporucijo. Pogledaj internet opcije u internet exploreru.
 
begzad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 7

PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja cu ti samo preporuciti da poslusas onog sto kaze :

cuj waxteru dok ne zaviris pod haubu nikad neces znati sta je na stvari!
New Evil
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh kako smo dali pametan savet!!! Smile
Da ne skupljash postove za Download?!?!? Razz

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
emgamix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reinstaliraj sistem i obavezno ali obavezno skini najnovije verzije Internet explorera!!
Takodjer bih preporucio i neki Adaware program za eliminiranje eventualnih trojana i sl.....
 
nikmil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 7
Mesto: Pljevlja

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Firefox rules Na vrh strane Na dno strane

Firefox je zakon!
Najnoviji mozes naci na adresi:
Firefox download
Ima mnooogo dobrih pluginova, sa njim ces imati manje adware-a i spyware-a. Uostalom sta imam da ti pricam, pogledaj http://www.mozilla.org/products/firefox/
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emgamix je napisao/la sledeće:
reinstaliraj sistem i obavezno ali obavezno skini najnovije verzije Internet explorera!!
Takodjer bih preporucio i neki Adaware program za eliminiranje eventualnih trojana i sl.....

kao prvo, kad bude reinstalirao sistem i instalirao winxp+sp2 on vec ima instaliran najnoviji IE
Kao drugo, njegovom instalacijom ce skratiti put do ponovne reinstalacije sistema posto je IE najveca rupa u svetu browsera.
kao trece kaze se "neki anti-adware program"...

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
nesa_gajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reinstaliraj windows. to ti je sigurno resenje
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@nesa_gajic
Ajde citaj sve postove pa onda kazi sta imas...lepo pise u prvom postu da se kod sveze instaliranog win-a javio problem. Sto znaci da reinstall win-a nije resenje.. Rolling Eyes
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje Je Da Formatiras Hard Disk I Da Instaliras Nov Windows Sa Servisnim Paketom 2.
 
milanzrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Instaliraj firefox ili ako necesh firefox jednostavno FORMAT Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Pomagajte dobri ljudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon