www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako uraditi zastitu obicnog Data Disc-a, zabranu kopiranja?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
D@RkLoRd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 10:28 am    Naslov poruke: Kako uraditi zastitu obicnog Data Disc-a, zabranu kopiranja? Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav za sve korisnike.
Interesuje me kako da uradim zastitu na obicnim Data disc-ovima, da ih zastitim od kopiranja? NPR. DiVx filmovi, meni se cesto desilo kad sam zeleo da kopiram neki da mi stane u sred kopiranja. Kako to izvesti?
Unapred zahvalan...


 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam šta će ti takva zaštita. Zaštite koje su zaista dobre su SkyForce ili Star Force, Safe Disc... a to verovatno mora da se plati. Inače sve što napravi čovek može i da se razbije (krekuje) tako da su i pomenute zaštite već razbijene. A što se tiče toga da ti kopiranje prestane u nekom trenutku ne mora da znači da disk ima nekakvu zaštitu, možda je loše narezan ili izgreban mada originalni DVD-ovi imaju nekakve sitne zaštite koje se lako skidaju programom DVD-Decrypter ako je u pitanju film. Više informacija potraži po forumima predviđenim baš za kompjutere jer ovde nećeš naći baš adekvatne odgovore -

http://www.benchmark.co.yu/forum/index.php

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
viktorpop
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 382
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
NPR. DiVx filmovi, meni se cesto desilo kad sam zeleo da kopiram neki da mi stane u sred kopiranja. Kako to izvesti?


To sto ti je stalo u sred kopiranja nije zastita, vec ostecenost ili zaprljanost diska ili prebrzo rezanje i tsl.

Sto se tice zastite, simpaticno resenje sam video na nekim edukacionim diskovima iz Fizike za VI,VII i VIII rasred OS, oni su napravili varijantu da ga samo jednom mozes instalirati, svaki disk ima jedinstven kod kome se telefonskim putem dodaje jedini odgovarajuci. Taj kljuc je upotrebljiv samo jednom, svako sledeci pokusaj ponovnog instalirinja je nemoguc.Cak su i napisali da samo jednom kupac moze da ga instalira, i da ako bi omogucili da to uradi dva puta onda to moze i bezbroj puta. Kako su to izveli neznam, mnogi ljudi koji nesto znaju o svemu ovom nisu nasli adekvatno resenje.
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ti nece poci za rukom. Kako mislis to da izvedes kad to ne mogu da izvedu kompanije poput Microsofta, Adobea i ostalih. Oni bi da uniste pirateriju ali ne mogu. Wink Wink Wink
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

viktorpop je napisao/la sledeće:
Citat:
NPR. DiVx filmovi, meni se cesto desilo kad sam zeleo da kopiram neki da mi stane u sred kopiranja. Kako to izvesti?

To sto ti je stalo u sred kopiranja nije zastita, vec ostecenost ili zaprljanost diska ili prebrzo rezanje i tsl.

Sto se tice zastite, simpaticno resenje sam video na nekim edukacionim diskovima iz Fizike za VI,VII i VIII rasred OS, oni su napravili varijantu da ga samo jednom mozes instalirati, svaki disk ima jedinstven kod kome se telefonskim putem dodaje jedini odgovarajuci. Taj kljuc je upotrebljiv samo jednom, svako sledeci pokusaj ponovnog instalirinja je nemoguc.Cak su i napisali da samo jednom kupac moze da ga instalira, i da ako bi omogucili da to uradi dva puta onda to moze i bezbroj puta. Kako su to izveli neznam, mnogi ljudi koji nesto znaju o svemu ovom nisu nasli adekvatno resenje.

Može da se instalira i više puta samo što uvek prilikom instalacije moraš da pozoveš nadležnu službu onih koji su ti dali disk da ti ponovo kažu taj kod. Bar je po mom iskustvu tako. A kako je sve to napravljeno pitaj boga ali se nadam da ću uskoro saznati.

_________________
 
_br41n_1n7rUd3r_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 18
Mesto: Sabac City Of Damned

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Hm . . . Na vrh strane Na dno strane

pa pazi sada ovako , imam tu negde na HDD-u neki file , ne znam tacno kako se zove , ali znam da ga samo narezes sa filmom npr. i ne moze da se copy nista sa disc-a . . . morao bih prvo da ga potrazim malo , pa cu videti da ti posaljem . . . ali uglavnom , znam da radi , ne mozes da copy nis . . . a to sto ti stane usred copy-ranja , nije ostecenje , niti zaprljanost , vec taj file o kome ti ja pricam sada , znaci , jeste protekcija . . . 8)
p0z

_________________
"A Couard Dies But A Thousand Deaths , A Solider Dies But Once . . . Only God Can Judge Me . . . "
"When I Grow Up , There Will Be A Day , When Everybody`ll Have To Do What I Say"
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošalji i meni u private poruci pa da vidim i to čudo koje ne može da se iskopira na hard sa cd-a.Kad mogu dvd-filmovi i igrice sa mnogo jačim zaštitama onda može i to!!!!!!!!!!!!!

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bre...
Eventualno ako nije neka fora sa software-skim bad sectorom...
Kao shto sam vec na jednoj temi rekao:"Sve shto je chovek napravio chovek moze i da pokvari..."

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
_br41n_1n7rUd3r_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 18
Mesto: Sabac City Of Damned

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

. . . lol . . .

_________________
"A Couard Dies But A Thousand Deaths , A Solider Dies But Once . . . Only God Can Judge Me . . . "
"When I Grow Up , There Will Be A Day , When Everybody`ll Have To Do What I Say"
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ocu i ja taj fajl da se malo igram. i obecavam da ga necu preprodati microsoftu Mr. Green Mr. Green

_________________
El Niño
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne razumem sto bi stavljao zastitu a to sto ti stane u sred kopiranja ti je do starog ostecenog i zaprljanog cd-a...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ti je potpuno nepotrebno, ako tako hocesh onda plati StarForcu i nastawi da rezesh diskowe..lol..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Kako uraditi zastitu obicnog Data Disc-a, zabranu kopiranja? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon