www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gde se nalazite i o cemu razmisljate ?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 74, 75, 76  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 19, 2013 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod kuće. Razmišljam da li bi danas slavili njegov 46-i rođendan negdje srećni i spokojni da sam te davne 1992. godine pošla sa njim?


_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 20, 2013 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu sam...razmisljam...o ovome svemu..i ne kapiram da neko moze toliko biti poremecen...da ce me stvarno natjerati...da ih spalim ...ja vise nemam nacina da se smirujem...plasim se samo cu puknuti..ko pre 6 godina...i napravit ..ne znam sta cu uraditi..ali znam da bjes i mrznja se u meni talozi...bilo koiga od njih ako scepam...nece ga ni dna ni dnka- analizom prepoznati...ali najgore je kad ti imas posla sa poremecenim idiotima..kojima se u zivotu nikad nista lose nije desilo..najvecu bol koju su dozivjeli je kad ih zub bolio... Shocked i to ne zna ni sta radi ni sa kakvom budaletinom se igra..zivita i smrti... Shocked
i misli da cu ja to vazda trpit...i brondat...i sve se ce se tako kao i uvijek zavrsiti,....hm...
da ima pojma sta mi se mota po glavi.,..otislo bi u crkvu da moli boga ili djavla da me neko ubije da umrem..da nestanem...da me nema-.. Laughing Laughing Laughing
dzaba je to..znam ja takve debile...tek kad ga nesto udari..-pocne mozak da im radi..kad leze u bolnici...onda se pitaju sta se odjednom desilo.. Laughing Laughing Laughing Laughing

koliko god da si i dobar i naravan i ne znam..uvijek se nadje stoka i onaj sljam i otpad ljudskog roda...
da te natjera da radis stvari..od hkojih se svako normalan grozi...
a nema drugogh resenja..dolo je djubre ili ja...a ja imam namjeru da zivim...i dozivim da vidim unucie
i to cu dozivjeti... makar iz zatvora ih gledao..ali zemlju planetu i ljudski rtod..te posasti itog zla...
cu zauvjek osloboditi Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 20, 2013 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked U Egiptu, ..bo te!!! A u sobi, brate, razmišljam što ne bi kakvo gadno nevrijeme zaista sastavilo, da se pojedini malo zapitaju o nekim stvarima u neprospavanoj noći....ne...nisam pakosna, uopšte, samo želim da oni siti počnu da vjeruju onim gladnima.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 27, 2013 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tamo gdje ne bih trebao da se nalazim... Rolling Eyes i razmisljam sto se ba ja uvijek nalazim gdje ne bi trebao... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 07, 2013 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kuci sam, razmisljam sta bih mogla da obucem danas za ovaj svecani rucak Mr. Green
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 08, 2013 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ispred komfjutora... Rolling Eyes i razmisljam da sam nesto zbunjen... Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 17, 2015 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako niko na ovoj temi nije pisao još od 2013. godine
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 19, 2015 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u snovima i mislima lijepih cura Rolling Eyes a razmisljam kako dobro- imitiram - g-tocku..
i kako dobro stvaram dovoljan (neophodan) procenat vlaznosti
na odredjenim mjestima kod pomenutih lijepih cura ... Confused Confused Confused Confused
i tako ih dovodim u nezgodnu situaciju na raznim mjestima na kojima se zateknu sa mnom... zadjenutim... u svojim(njihovim ) vrelim mislima... Confused Confused Confused Confused Confused
i cesto im glumim skrivenu tajnu u ocima..i izazivam kardiovaskularne smetnje ..inajcesce aritmiju...i stvaram iznenadni -zagonetni- smjesak na njihovim lijepim licima...

i pijem kafu... i pusim cigaru..marke davidof Rolling Eyes
i smejem se nekim bilmezima Rolling Eyes Laughing

Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2015 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kuci i razmisljam o ovim stanovima koji bi nam vise odgovarao...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2015 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u stolici Rolling Eyes i razmisljam sta da radim Rolling Eyes cugat ne mogu Rolling Eyes na teveu nema nista Rolling Eyes
u komfjuter ne mogu dugo buljit Rolling Eyes a spavat ne mogu Rolling Eyes
bas sam se nasao u bezizlaznoj situaciji Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
nista Neutral uznemiravat cu sve redom fonom Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2015 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmišljam kako ti najviše novca ode na stvari koje ti realno ne trebaju
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 25, 2015 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na poslu sam i razmišljam o tome kad ću da završim i krenem kući jer je danas petak i stvarno nemam više energije.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Gde se nalazite i o cemu razmisljate ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 74, 75, 76  sledeća
Strana 68 od 76

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon