www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

mance74 trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
mance74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Avg 2007
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 10:59 am    Naslov poruke: mance74 trazi Na vrh strane Na dno strane

" Velika se senka nadvila nad nase likove, cujem ko da koracas nebu pod oblake, snovi prestaju gde java pocinje jos se nocu prevrcem dok mislim na tebe, sa tvojih usana pravo u usi bozije kud sad stope odvode sve sto mi je najdraze, ko sad pita usne moje dal su volele... itd", pesma je ja mislim sa kraja osamdesetih ili pocetka devedesetih, slusao sam je dok sam bio u srednjoj skoli a svuda sam trazio i uzalud, secam se i melodije kako ide i cak imam ispisane i reci pesme i bas bih voleo kad bi se neko setio o kojoj grupi ili pesmi se radi. Unapred zahvalan! Sve informacije ili link sa kog je mogu preuzeti posaljite na mance74@gmail.com


_________________
mance74
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada je ova tema tvoja i u odgovarajucem podforumu u kojoj ces ostalim clanovima moci da se obratis za pomoc po pitanju pesama ciji naziv i izvodjaca znas. Ostaje jos samo da se upoznas i sa pravilima ovog podforuma:

1. Svako ko traži nešto, otvoriće svoju temu, primer "sanjica_021 traži" i u toj jednoj temi ćete pisati sve šta tražite.
2. Sve duple teme će biti brisane od strane moderatora, što znači ukoliko imate jednu svoju temu otvorenu i otvorite novu, biće izbrisana. Hvala.
3. Pre nego što tražite neku pesmu, proverite da li se ta pesma već ne nalazi u našoj bazi pjesama.

4. Svako ko traži pesmu, neka ostavi svoj e-mail u prvoj poruci, da bi ljudi mogli da Vam što brže pošalju tu pesmu. Ukoliko to ne uradite, Vaša tema će biti obrisana od strane moderatora.


Mozes sacekati odgovor u delu Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača..., gde mozes da saznas ko je izvodjac numere koju trazis. Zatim mozes upisati zelju i neko od clanova, ako ima pesmu, sigurno ce ti je poslati. Wink Dakle, sve ti je jasno, osim naziva teme koji sam ti ispravio, ostalo ti je jos samo da se strpis i mozda s vremena na vreme podsetis na tvoju potragu. Wink


Toliko od mene za sada, pozdrav mance74! Cool

_________________
 
mance74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Avg 2007
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno na savetima Raziel i veliki pozdrav.....

_________________
mance74
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> mance74 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon