www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta znaci kada ona laze.......a voli te.....
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
aca_todor89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 8:10 pm    Naslov poruke: Sta znaci kada ona laze.......a voli te..... Na vrh strane Na dno strane

konkretno:preko fejsa sam na njenom nalogu video neku poruku koju je poslala nekom decku za vreme naseg raskida (tipa da je presladak,da je lep,zgodan)ali mi to nije napomenula kada sam je pitao da li je bila sa nekim za vreme naseg raskida i da li bi nesto trebao da znam....a provalio sam da je cudna kad je on tu,a i kada sam je pitao za njega ona mi je skrpila neku pricu kako su joj drugarice to izazvale itd,itd i da nije htela da mi kaze nista zato sto nista nije ni bilo,pa je onda plakala i pricala da nije ona i da me voli......naravno nisam poverovao u pricu... i raskinuo sam sa njom(i malo sam je izudarao) e sad me zanima da li sam pravilno postupio????ili sta sam trebao da uradim!!!!????

 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nije bilo potrebe da je izudaras, a tek da ovdje napises da si je izudarao.. Mislim da to nije stvar s kojom bi neki muskarac trebao da se ponosi i da je javno iznosi.. Ok je to sto ste raskinli, vjerovatno je tako i najbolje.. Ja sam nekoc bio u slicnoj situaciji i odugovlacio sam sa raskidom pa je ona mene na kraju nogirala.. No sta se moze, sve je to za ljude..

Po mom misljenju najbolje je to lijepo raskinuti bez batina.. Ipak, treba muski podnijeti to sto se mozda s nekim drugim vidjala i lijepo se pozdraviti s njom, a ne na takav nacin raskidati..


Poslednja prepravka: _GaMBiT_ datum Čet Okt 29, 2009 10:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih samo jedno izdvojila...

Citat:
i malo sam je izudarao


Ne da nisi pravilno postupio, nego si iskreno zaslužio da ti se više nikad u životu ne javi, niti te pogleda. I to u najboljem slučaju, da ne spominjem druge (i grublje) opcije.

Toliko od mene, izvinjavam se muškarcima (onim pravim) na upadu u njihovu sobu.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 31, 2009 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo vise da je izudaras Laughing Laughing Laughing o boze kakvih muskaraca sve ima to je strasno....sta si trebao da uradis? pa za pocetak da je ne izudaras....
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 31, 2009 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je najbolje da se ne dičiš delom.
Ako te pritiska - idi, izvini se. Mada ne verujem da će išta da promeni, osim da si sebi priznao da takav postupak nije na mestu - nikako. A uvedeti nešto je put ka boljitku/poboljšanju. Ja lično, da sam uradio tako nešto, odmah nakon nekoliko minuta bih joj se izvinio, pa makar i ne oprostila... jer verujem da je takav čin neoprostiv.
A za to preko fejsa itd.... to je tako. Ako si nešto nanjušio - pitaj. Ako se snebiva itd... onda nešto "smrdi". Preko noći se razmisli šta i kako, jer svaka reacija u momentu može, obično, da bude prenagljena... i eto belaja/nevolje. Bolje reći --> "Uzdravlje, srećno." i otiči čista obraza, ako je već ona "nevernica".
Mada, da se meni lično tako nešto dešava... priupitao bih prvo sebe da li se nešto u našem zajdničkom bivstvovanju promenilo ili ne, pa da ona na takav način postupa.
Elem,
budi muško i izvini se. Biće lakše za svakoga.
A "prava" dama će biti jednog dana gde treba i pored koga treba.
Ukratko.
update: Da se osvrnem na pitanje šta znači...
Ništa ne znači, jer da te baš voli ne verujem da bi lagala. Barem sa moje tačke gledišta.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 01, 2009 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
.. da te baš voli ne verujem da bi lagala.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
majuska87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2008
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 01, 2009 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja cu da se izvinem muskarcima sto 'upadam' u vasu sobu ali nisam mogla da ne odgovorim na ovo. To sto si je 'malo izudarao' je grozno ali najgore je sto ti izgleda i dalje ne shvatas sta si uradio. Kao sto su ostali pomenuli mislim da bi se trebao ljudski izvinuti i ne ocekivaj da ti se vrati/oprosti. Nadam se da ces nesto nauciti iz ovoga.
 
aca_todor89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 10, 2009 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da sam pogresio,to sto sam je udario ali to je bio trenutak,bilo je jace od mene,posle 10-dana sam joj se izvinuo i rekao da mi je zao zbog toga i da svako treba da nastavi svojim putem,ali mi nije jasno ako joj se vec neko drugi svideo mogla je jednostavno da ode od mene?????zar ne
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 10, 2009 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije trebala da te laze, to stoji, da te stvarno voli ne bi te lagala.
Ako je bila sa drugim ili pokusala ili cak i pozelela da bude sa drugim znaci da nije bila sigurna u vasu ljubav.
A ti si je "udario" kazes da je to bio samo trenutak ?
I izvinuo si se posle desetak dana ???
Da je to bio samo trenutak molio bi je za oprostaj odma posle toga sto si uradio a ne posle deset dana... ja mislim da je to veci problem.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 10, 2009 9:59 pm    Naslov poruke: Re: Sta znaci kada ona laze.......a voli te..... Na vrh strane Na dno strane

aca_todor89 je napisao/la sledeće:
(i malo sam je izudarao)


Trebao bi ti malo i u zatvor, na jedno par mjeseci hladjenja!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije Internet za *alavce Wink

I sta kazes? Izudarao si je malo Rolling Eyes ****** jedna, dizes ruku na devojku Exclamation

1. Nasla je nekog lepseg, sladjeg, zgodnijeg i normalnijeg od tebe
2. Kada je rekla da te voli ustvari mislila je da te ne voli, al' ajd sad, devojka se malo sazalila na tebe...
3. Jel planiras mozda da je pratis i mozda da joj branis da se vidja sa drugima Question Samo pitam.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko voli taj i laze
Ko udara znaci voli
Ko se iskreno izvini - dobija oprostaj
Ko je pametan skapirace vise navedeno
Ko ne, zaobidjite ovu poruku i ne obracajte paznju Laughing Laughing Laughing

Ko sto neko rece ps. Vas Double Hearts... Harizmaticna Dusa Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta znaci kada ona laze.......a voli te..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon