www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Joksimovic
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Zeljko Joksimovic Na vrh strane Na dno strane

Malo da obnovimo ovu temu.
Sta mislite o Zeljku? Da li vam se vise svidja muzika koju je ranije pravio, ili ovako, malo ozbiljniji, kao sto je sad?

Da li vam smeta njegova arogancija, ili to jednostavno ide uz njega.

Izvolite Very Happy



_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno da kazem, ne zanima me bas previse da li je aroganstan ili sl. ako niti kakva je osoba sve dok ima lijepe pjesme
a sto se tice poredenja njegove muzike... one veselice su slatke i brzopamtljive al isto tako brze dosade, prednost dajem njegovim novijim radovima i baladama uopste...
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pocetku mi se uopste nije svidjao, bio mi ko neki saban! al posle evrovizije dosta toga se u njemu promenilo i vidi se veliki uspon od tad. trenutno mi je jedan od cenjenijih nasih pevaca! poslednji cd mu je savrsenstvo! tek ona pesma "lud i ponosan"
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa meni nije vise kao sto je bio o vezi muzike (pocetkom karijere)a kao persona,jako obrazen covek...To je moje misljenje o njemu...
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima super glas i dobre pesme!!!
Ali moram da kazem, da me smeta njegova arogancija!!!
Mora malo da smanji sa tim!!!
 
sara65
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 50

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas... Licio je na tarzana kad se pojavio na budvanskom festivalu, u narandzastoj kosulji.. Posle je spustio kvalitet pjesama, zaradio novac, pa se kao emancipovao, sad je opet ozbiljan i arogantan... katastrofa... Ne volim ni da ga vidim, a ni da ga slusam Exclamation

_________________
...ponekad cujem da je svijet pozornica ida svako dobija po zasluzi...
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegove pesme su uvek bile naj naj,mada me je na pocetku puno podsecao na Zdravka Colica(sto je pozitivno) kako mu je bio stil pevanja...ali sada ima svoj nezamenljivi stil i muzike i glasa!!!!On je legenda ima sve,izgled,glas,blago njegovoj majci sto ga ima!!!
 
vlada_227
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 170
Mesto: СРБИЈА

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O tome kakav je, ne bih da komentarisem... samo cu reci da me MNOGO nervira, ne znam zasto.
Sto se pesama tice, nisu mu bile lose ni one malo starije pesme, ali sve sto je uradio posle pesme "Ledja o ledja" (ukljucujuci i nju), stavrno... skidam kapu.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim ga slušat jer su mu sve pjesme manje - više slične Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga prije nisam nesto voljela slusati ali svidja mi se njegov zadnji album i sve sto je radio u zadnje vrijeme. Pjesma ,,Devojka ,, je mnogo dobra.
 
bubaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 95

luxembourg.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zeljko super tekstove ima, stvarno volim njegovu muziku
i stare pjesme mu nisu lose kao "jos ne svice rujna zora"
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njega bas nesto ne volim,ali ima par dobrih pesama,posebno sa poslednjeg albuma...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Zeljko Joksimovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon